1inch, Unstoppable Domains iş birliğini duyurdu

Merkeziyetsiz borsa 1inch, kripto para ödemelerini basitleştirmek için Unstoppable Domains ile iş birliği yapmış oldu. Şirket, bu adımın DeFi ürün ve hizmetlerinin geniş çaplı yaygın kazanmasına destek olacağını söylüyor.
1inch cüzdan kullanıcılar, yeni iş birliği kapsamında Unstoppable’ın alan adı hizmetlerini kullanarak, “okunabilir alan adlarıyla” kripto ödemeleri yapabilecek. Böylece kullanıcılar, genel anlamda 42 karakterden oluşan uzun alfanümerik kripto cüzdan adresleri yerine kişiselleştirilmiş alan adlarıyla işlem yapabilecek. Tüm Unstoppable Domains adresleri benzer biçimde, bu cüzdan adresleri de blockchain’de NFT olarak oluşturulacak ve basım yada yenileme tutarı alınmayacak.
1inch Network Kurucu Ortağı Sergej Kunz, Unstoppable Domains iş birliğinin Web3 ürün ve araçlarının yaygınlığını artıracağını söylemiş oldu. “Web3’ün ana akım yaygınlık kazanmasını kullanıcı deneyimi, güvenlik ve kimlik sorunları önlüyor,” diyen Kunz, yeni ortaklığın Web3’e katılım daha keyifli ve ilgi çekici hale getirerek, bu engelleri aşma fırsatı sunacağını ekledi.

NFT domains platform Unstoppable gets $65 million in a funding round.The platform confirmed it will invest the money in product innovation and growth within Web3. https://t.co/4wvILOF8oW— Cointelegraph (@Cointelegraph) July 28, 2022

Temmuz 2022 itibarıyla 150’nin üstünde Web3 uygulamasına entegre edilmiş olan Unstoppable Domains, 2,5 milyonun üstünde alan adı kaydına haiz. 1inch entegrasyonu, NFT alan adı hizmetinin desteklediği 80’in üstünde cüzdan ve borsaya bir yenisini daha ekleyecek.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası