2022, 2025, 2030 için Bitcoin, Ethereum, XRP, ApeCoin Fiyat Tahminleri

0


Kripto para piyasaları son haftalarda oynaklık ve belirsizlikle dolu. Bitcoin fiyatlarının geçen hafta keskin bir halde düşmesiyle, öteki kripto para birimlerinin bir çok, birkaç gün içinde çift haneli yüzde fiyat kayıpları göstererek onu izledi. Son yedi günde Ethereum %10,48, XRP %7 ve ApeCoin %35 şeklinde büyük bir düşüş yaşadı. Üstelik, mevcut korku ve açgözlülük endeksi 18 şeklinde düşük bir seviyede aşırı korku içinde!

Kaynak: alternatif.me

Bununla beraber, sert piyasa koşullarında bile, birçok analist bu senenin bir çok kripto para birimi için yüksek bir notla kapanmasını bekliyor. 2022, 2025 ve 2030 için Bitcoin, Ethereum, XRP ve ApeCoin için Finder’ın çeşitli fiyat tahminlerine bakalım.

2022, 2025, 2030 için Bitcoin Fiyat Tahmini

Origin Protocol kurucusu Josh Fraser, CoinJar CEO’su Asher Tan ve Canberra Üniversitesi kıdemli öğretim görevlisi John Hawkings de dahil olmak suretiyle 35 fintech uzmanıyla anket meydana getiren Finder tarafınca geçen ay gösterilen bir rapora bakılırsa, Bitcoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 2022 sonuna kadar 81.680 dolar.

Buna ek olarak, yükseliş tahminleri BTC’nin 2025 yılına kadar 179 bin doların üstünde ve 2030 yılına kadar ortalama 420 bin dolar değerinde olacağını tahmin ediyor. Yukarıdaki panele bakılırsa, BTC’nin 100 bin dolarda duracağını düşünüyorsanız büyük seviyede yanılıyorsunuz. Kripto para birimi hala emekleme aşamasında ve Bitcoin 2025 şeklinde erken bir tarihte 100 bin doları aşacak.

Fintech uzmanları panelinin %50’sine bakılırsa, coşku verici bir tahmin, başka bir kripto para biriminin, yarar eksikliği sebebiyle BTC’yi devireceği yönünde.

John Hawkings, Bitcoin fiyatının 2025’in sonunda 5.000 $ ve 2030’da 100 $ olacağını ve önümüzdeki 5-7 yılda bir noktada Ethereum tarafınca geçileceğini tahmin ediyor.

2022, 2025, 2030 için Ethereum Fiyat Tahmini

Finder tarafınca geçen hafta gösterilen ve bu kez 36 fintech uzmanının katılmış olduğu bir rapora bakılırsa, Ethereum bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6.872 dolara ulaşacak ve 2025 yılına kadar 11 bin dolar ve 2030 yılına kadar 23 bin dolarlık bir fiyat öngörüyor. en hafifçe tabirle tahminler.

Panelistlerin %35’ine bakılırsa, Ethereum’un fiyatı üstündeki en fazla yükseliş tesiri, deflasyonist tokenomikleri olacak ve Thomson Reuters’ten Joseph Raczynski şeklinde bazıları ETH’nin yıl sonu değerinin 8 bin doları aşacağını tahmin ediyor.

Raczynski dedi ki:

“Ethereum’a yükseltme olan Merge, bu yaz gerçekleşecek. Bunun belirteç üstünde patlayıcı bir tesiri olabilir. İnsanlar senelerdir bunu bekliyor. Oldukça daha güvenli, %99 daha enerji verimli ve deflasyonist olmalıdır. Bu, önder bir blok zinciri olarak potansiyelin üçlüsü değilse, nasıl sonuçlanacağını bilmiyorum.”

Panelistlerin %29’una bakılırsa, Ethereum’un fiyatı için bir başka mühim yükseliş sürücüsü, Ethereum’un paralel çalışan hibrit emek verme kanıtı ve hisse kanıtı konsensüs mekanizmasının sonucu olan Ethereum’un nispeten düşük enerji tüketimidir.

Ethereum, yaklaşan birleşmeyle beraber tamamen hisse kanıtı konsensüs mekanizmasına geçecek ve enerji tüketimini birkaç büyüklük mertebesinde azaltacak.

2022, 2025, 2030 için XRP Fiyat Tahmini

Geçen hafta Finder tarafınca gösterilen bir başka raporda, 36 fintech uzmanının anketinden sonrasında, tahmin, Ripple’ın SEC ile davasını kararlaştırdığı yada kazanılmış olduğu varsayıldığında, XRP’nin Aralık 2022’ye kadar 2.55 $ değerinde olabileceği yönünde. 2025 için daha çok tahmin, XRP fiyatını 2030 yılına kadar 3,61 dolar ve 4,98 dolar olarak belirledi.

Şimdi XRP almak yada satmak için iyi bir vakit olup olmadığına ilişkin olarak, tahmin nispeten dengeliydi ve %23’ü XRP satın almanın iyi bir düşünce bulunduğunu, %45’i mevcut pozisyonlarınızı korumayı ve %32’si satmayı söylüyordu.

Sussex Üniversitesi finans profesörü Carol Alexander’a bakılırsa, XRP SEC ile açmış olduğu davayı kazanırsa, kripto para biriminin fiyatı 2,50 dolara kadar çıkabilir. Bununla beraber, kaybederse fiyat 0,50 dolara kadar düşebilir.

XRP, SEC ile açmış olduğu davayı kazanırsa, mevcut SWIFT sistemini değiştirmeye yönelik ilk mühim adım olacak ve kripto varlığı için mühim bir yükseliş rallisi yaratacak.

DigitalX Asset Management fon başkanı Matthew Harry, XRP’nin sonunda değerinin çoğunu kaybedeceğini iddia ederken, hepimiz XRP mevzusunda o denli iyimser değil. Harry’e bakılırsa:

“XRP tokeni, vurgunculuk haricinde hiçbir şey için değersizdir. Altta yatan teknoloji müthiş fakat tokenin kendisi şu anda bir kullanıma haiz değil.”

2022, 2025, 2030 için ApeCoin Fiyat Tahmini

Geçen hafta Finder, ApeCoin fiyat analizi raporu için 36 fintech uzmanıyla da anket yapmış oldu. Finder’a bakılırsa, APE’nin yılı 27 dolardan bitirmesi ve 2025 yılına kadar 25 dolara düşmesi planlanıyor. Şaşırtıcı bir halde, APE için fiyat tahminleri Bitcoin, Ethereum ve XRP için olmasıyla birlikte yükselişte değil.

Swinburne Teknoloji Üniversitesi’nde FinTech öğretim görevlisi olan Dimitrios Salampasis şeklinde bazı panelistler, kısa vadede ApeCoin’e daha iyimser yaklaşırken, 2022’nin sonunda 45 $’lık bir fiyat öngörürken, APE’nin uzun vadeli görünümü, ApeCoin’in uzun vadeli görünümü kadar iyimser değildi. Salampasis, 2030 için 10 dolarlık bir fiyat öngörüyor.

Panelistler, ApeCoin’in ve Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun kurucuları olan Yuga Labs’ın, bilhassa CryptoPunks satın almalarından bu yana NFT’lerin mavi çipi olduğu mevzusunda anlaştılar. ApeCoin ekosistemi, ekibin binlerce kullanıcının birbiriyle etkileşime girebileceği oynanabilir bir Metaverse geliştirebileceğini varsayarsak yüksek bir potansiyele haizdir.

Bununla beraber, düşüş tarafında, rapora bakılırsa, panelistlerin %75’i APE’nin başka bir mem parası olacağına inanırken, yalnız %20’si gerçek yarar sağlayacağını düşünüyor. Geri kalan %5, APE’nin uzun vadeli neticelerinden güvenilir değildi.

Son düşünceler

5-10 senelik uzun vadeli dönemler için bir çok fiyat tahmininin inanılmaz derecede yükseliş olduğu açıktır. Mevcut piyasa durumu vahim ve fiyatlar oldukça oynak olsa da, uzun vadeli hava yükseliş eğilimini koruyor.

Uzun vadeli kripto para trendi pozitif kalmaya devam ederken, birinin kullanabileceği en iyi tecim stratejisi Dolar-Maliyet Averajıdır.

İlk 100’deki Bitcoin, Ethereum, XRP ve öteki kripto para birimlerine yatırım yapmak için her ay belirli bir miktar ayırmak, piyasanın oynaklığından yararlanmanın en kolay ve minimum stresli yoludur ve bununla beraber genel maliyet tabanını düşürür. yatırımınız için.

Izahat: Bu tecim yada yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir kripto para birimi satın almadan ilkin daima araştırmanızı yapın.


Ek olarak Okuyun:

Bitcoin, Ethereum, XRP, Solana Fiyatı Yakında Geri Dönecek mi?

Bizi Twitter’da takip edin @thevrsoldier Son olarak Metaverse haberleriyle güncel kalmak için!

Görüntü Deposu: shevtsovy/123RF

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası