3AC’ye ait fondan 300’ün üzerinde NFT taşındı

İflas eden risk fonu Three Arrows Capital’ın (3AC) kurucu ortakları tarafınca başlatılan NFT odaklı fon Starry Night Capital, verilere bakılırsa kendi adresinden 300’ün üzerinde NFT’yi taşıdı. 
Starry Night Capital, geçtiğimiz yıl Su Zhu, Kyle Davies ve anonim NFT koleksiyoneri Vincent Van Dough tarafınca kuruldu. Fon, yalnızca piyasada “en oldukca rağbet gören” NFT’lere yatırım yapmak için oluşturuldu.
Blockchain veri sağlayıcısı Nansen, Ekim 2021’de 1.000 Ether’e satılan “Pepe the Frog NFT Genesis” benzer biçimde NFT’lerin, fon ile ilişkili bir cüzdandan taşındığını deklare etti. 
Nansen, Starry Night Capital’a ait bu NFT’lerin bir Gnosis Safe adresine aktarıldığını belirtti.
Gnosis Safe, Ethereum tabanlı dijital varlıkların yönetimi için kullanılan ve kullanıcılara fonları ve dijital varlıkları için tam kendi kendine gizleme hizmeti sunan bir platformdur.
Bloomberg’in haberine bakılırsa, taşınan Starry Night Capital koleksiyonunun toplam değerinin 35 milyon dolar civarı olduğu tahmin ediliyor.

NFTs previously collected by Starry Night Capital are moving to a Gnosis Safe address.These NFTs include:
– Pepe the Frog NFT Genesis, sold for 1,000 ETH (~$3.5M) on Oct 5, 2021
– Fidenza #718, sold for 240 ETH (~$1.1M) on Nov 13, 2021Some other notable NFTs below pic.twitter.com/8PU13CqMnn— Nansen (@nansen_ai) October 4, 2022

Singapur merkezli kripto risk fonu 3AC, birkaç ay ilkin Britanya Virjin Adaları’nda mahkeme tarafınca tasfiye edilmişti. Atanan tasfiye şirketi Teneo, minimum 40 milyon dolar değerinde varlığı yönetmeye başladı.
Bu miktar, 3AC’nin alacaklılarına borçlu olduğu minimum 2,8 milyon doların epey ufak bir kısmına denk geliyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası