AHBAP, kripto para bağışı için MASAK’tan onay aldı!

Kahramanmaraş merkezli deprem Türkiye’nin büyük bir bölümünü derinden etkiledi. Depremden kısa bir süre sonra kripto ekosistemi, daha fazla bağış almak için bir kripto cüzdanı açma konusunda yoğun bir iletişim kurmaya başladı. AHBAP Derneği bu talebe sessiz kalmadı. Yakın zamanda Haluk Levent tarafından kurulmuştur. AHBAP Derneğideprem bölgesinde rahatlama sağlamak amacıyla MASAK’tan kripto para bağışlamak için uzun zamandır beklenen onayı aldı. Bu haberin açıklanmasının ardından bağışlar hızla yağmaya başladı. Kahramanmaraş depremi için kripto para bağışı nasıl yapılır?

AHBAH, Kripto Para Bağışlamak İçin Onay Aldı

Türkiye’nin doğusu, 6 Şubat sabah saatlerinde meydana gelen 7,2 büyüklüğündeki depremle sarsıldı. Binlerce evin yıkıldığı Kahramanmaraş depreminde binlerce vatandaş hayatını kaybetti. Ancak arama kurtarma çalışmaları depremin ikinci gününde de devam etti. Tüm Türkiye gibi kripto ekosistemi de Adana, Gaziantep, Hatay, Adıyaman gibi şehirlerin yaşadığı yıkımın yaralarını sarmak için müdahale etti. Beklenti bir an önce kripto cüzdan hesabının açılmasıydı.

AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent de konuyla ilgili anket başlatarak “Kripto cüzdanı açar mısınız?” takipçilerine sordu. Ankete katılım yoğun oldu.

Ardından Levent, MASAK ile görüşerek onay alacağını açıkladı. Yaklaşık 9-10 saat sonra Levent beklenen haberi verdi.

BEP20 cüzdan adresini paylaşan Levent, ardından ŞİRKETkripto para birimi bağışlarını almaya başladığını duyurdu. Levent, tweetinde şu sözlere yer verdi:

MASAK ile görüşme yapıldı. Onlar sayesinde bu hesap 1 hafta içinde kapanacaktır. Her saniye nelerin toplandığını görebileceksiniz. Dekontu paylaşacağım. Herkes buradan Stable Coin göndererek bağışta bulunabilir.

*BEP20 Cüzdan Adresi:* 0xB67705398fEd380a1CE02e77095fed64f8aCe463

Kahramanmaraş depremi için kripto para bağışı nasıl yapılır?

AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent, Kahramanmaraş depremi için kripto para bağışı almaya başladı. BEP20 cüzdan adresi: 0xB67705398fEd380a1CE02e77095fed64f8aCe463

Anlık cüzdan bilgilerini bu siteden takip edebilirsiniz: https://bscscan.com/address/0xB67705398fEd380a1CE02e77095fed64f8aCe463

M-cüzdan adresi BEP20 ağı içindir. Bu nedenle bağışlarınız BNB zinciri Bir blockchain ağı ile yapılmalıdır. Ayrıca bir diğer önemli nokta da bağışların sadece stablecoin cinsinden yapılması gerektiğidir.

– Kullanıcılar kripto cüzdan sahibi olmak için ilk aşamada Binance, Paribu, BtcTurk gibi kripto borsalarında hesap oluşturabilirler. Hesabın aktif olabilmesi için gerekli kimlik doğrulamasının tamamlanması gerekmektedir.

– Bağış yapmak isteyenlerin gönderdikleri kripto para biriminin BEP20 ağını desteklediğinden emin olmaları gerektiğini hatırlatırız.

– BUSD ve BNB, BEP20 ağını destekleyen kripto para birimleri arasındadır. Ancak, BEP20 ağını destekleyen diğer kripto para birimleri için göndermek de mümkündür.

– Kullanıcıların cüzdanlarındaki kripto para için “çek” seçeneğine tıklamaları ve adres kısmına Haluk Levent’ten gelen ortak cüzdan adresini girmeleri gerekiyor.

Bu yazının yazıldığı tarihte toplanan bağış miktarı 1 milyon TL’yi aşmıştı. Doğal olarak bağışlar çok hızlı geliyor ve miktar hızla artıyor.

Levent’in kripto ekosisteminden yaptığı duyuruya desteğin gelmesi uzun sürmedi. Birçok kripto fenomeni bağış kampanyasına RTing Levent’in paylaşımıyla destek verdi.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası