Altcoin Madenciliği ile Pasif Gelir Kazanın – CryptoMode

0


GemTRX Kayıt Bağlantısı

Ana Resmi Web Sitesi

şirket tanıtımı

ürün tanıtımı

Resmi Telgraf Kanalı

heyecan

Resmi Feysbuk

Google Uygulaması İndirme

Gemtrxofficial

Gemtrxofficial2

WhatsApp Satın alan Hizmetleri

GemTrx’in popülaritesi artmaya devam ediyor. 140 ülke/bölge ile dünyanın en süratli büyüyen platformlarından önde gelen GemTrx, dünyanın ilk gerçek anlamda küresel bulut madenciliği platformu olmayı hedefliyor. Bugün medya tarafınca dünyanın en süratli büyüyen bulut madenciliği platformlarından biri olarak tanımlanan GemTrx hızla büyüyor. Hakkaten küresel bir bulut madenciliği platformu olmak için GemTrx, 140 ülke yada bölgeye genişlemeyi planlıyor.

GEMTRX nedir?

GEMTRX, bir likidite güvenlik sözleşmesi ve yatırım faizi kazanmak için kullanılan açık kaynaklı bir yönetilmeyen likidite sözleşmesidir. GEMTRX, TRX para piyasasına dayalıdır, bu da onu potansiyel olarak düşük maliyetli bir madencilik yöntemi haline getirir. Eşzamanlı olarak, hem nicel tecim hem de DeFi teknolojisi, güvenli, istikrarlı ve yüksek getiriler elde ederken azca oranda fon ile blok zinciri işlemlerine kolayca katılabilir. 2022 senesinde fon güvenliğini sağlama öncülüğünde günlük %10 getiri ile istikrarlı ve yüksek getiri elde eden GEMTRX, en güvenli ve en popüler yatırım yöntemi haline gelmiştir.

GEMTRX kripto sahnesinde niçin patlıyor?

GEMTRX, kuvvetli bir teknik ekibe, blok zinciri piyasasından kıdemli uzmanlara ve büyük üniversitelerden en iyi öğrencilere haizdir. DeFi, suni zeka, bulut bilişim ve veritabanı yönetimi çözümleme sistemlerini birleştirerek, kullananların haftanın yedi günü, günde 24 saat kâr etmelerini elde eden süper kuvvetli bir nicel işlem modeli oluşturur.

APP, kavraması kolay, kolay bir kullanıcı arayüzüne haizdir.

GEMTRX dünya genelinde birden fazlaca dili destek sunar, 24 saat alan kişi hizmeti sunar ve küresel kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için mahalli halka daha iyi hizmet verir. İşlem basittir; Adım atmak için yalnızca birkaç adım gereklidir, bu da ticaretin zorluğunu azaltır ve tecim deneyimi olmayan kullanıcılar bile hızla başlayabilir ve dünya çapındaki kullanıcılara güvenli, rahat ve ustalaşmış bir hizmet sunar. Kullananların ek donanım, yazılım yada ekipman yüklemesine gerek kalmamıştır. Platforma yalnızca TRX yatırmaları yeterlidir ve platform, %5–10 getiri ile nicel finansal yönetimde onlara otomatikman destek olacaktır. Daha da önemlisi, kullanıcılar kazançlarını herhangi bir engelleme olmaksızın günlük olarak çekebilirler. Ek olarak, kullanıcılar kendi varlıklarının mülkiyetine haizdir. Gelir uzun vadelidir ve her gün kullanılabilir.

Güvenli ve Güvenilir

GEMTRX, kullananların kişisel gizliliğini ve veri güvenliğini korumak için fazlaca katmanlı güvenlik koruması ve izolasyonu kullanır ve fonların güvenli olduğu varsayımına dayalı olarak istikrarlı bir gelir sağlar. TRON blok zinciri akıllı sözleşmeleri kendi kendine yürütülür, kalıcıdır ve değiştirilemez. GEMTRX, platform DeFi merkezi olmayan yönetişim modeliyle birleştirilen risk denetim güvence mekanizmasını tanıtarak nicel finansal yönetim güvenliği için yenilikçi bir halde kuvvetli destek sağlar.

GEMTRX, kullanıcılar ve DeFi ekosistemi içinde bir bağlantı olmayı hedeflemektedir. Kullanıcılara varlık depolama ve finansal yönetim mevzusunda destek verir ve ek olarak kullanıcılara en iyi DeFi ürünlerini seçmelerinde destek olacak bir veri çözümleme aracı sağlar. Tek tıklamayla barındırma platformu, çömez kullanıcılar tarafınca nicel finansal yönetim için kullanılabilir, bu da onların kolayca gelir elde etmelerine, kripto çağının temettülerinden yararlanmalarına ve her gün çekici getirilerin keyfini çıkarmalarına olanak tanır. Kullananların mevduatlardan herhangi bir gelir elde etmeme mevzusunda endişelenmelerine gerek kalmamıştır.

GEMTRX, TRON sistemine dayanmaktadır. Şu anda, küresel yatırımcılar için daha yüksek kaliteli çevrimiçi varlık yönetimi kanalları elde eden, faiz getiren ve istikrarlı gelirli bir takım DeFi varlık yönetimi ürününü piyasaya sürdü ve daha uygun PoS mevcut varlık yönetimi ve likidite varlık yönetimi başlatmayı planlıyor. USDT, TRX, BTC, ETH ve benzeri benzer biçimde birçok popüler ürünü geliştirmenin yanı sıra, birden fazla cüzdanın can sıkan işlemlerinden tutum etmek için. Ek olarak, kullananların dijital varlıklarını etkin bir halde kullanabilmeleri ve onlara uzun vadeli istikrarlı gelir getirebilmeleri için otomatik kar elde etmek için AI kullanır!

Yatırım Planları:

Temel Hesap: Bir mevduat miktarına bağlı olarak, para çekme limitleri yüzde 2,80 ila yüzde 6 içinde değişmiş olur ve günlük kazanç yüzde 5 ila yüzde 10 arasındadır.

Promosyon Hesabı: Biri promosyon hesabını şarj ettiğinde, tertipli olarak para kazanabilir. Müşteriler her gün orijinal yatırımlarının %1,3 ila %5’i içinde bir getiri elde edecekler. Günlük kazançlar, yatırımın maksimum tutarına eklenecektir. Madencilik sözleşmelerinin süresi 7 günden 150 güne kadar seçilebilir. Madencilik döngüsünün tamamlanmasının peşinden, madencilik döngüsüne yatırılan günlük oran ve anapara dahil toplam tutarın tamamı anında promosyon hesabına geri yüklenir ve tamamı geri çekilebilir.

Her madencilik döngüsünün ve getirilerinin dökümü için aşağıdaki tabloya bakın:

7 gün %1,3 – min 100TRX

15 gün %1,6 – min 100TRX

30 gün %2,5 – min 100TRX

45 gün %3.0 – min 100TRX

60 gün %3,5 – min 100TRX

90 gün 4.0% – min 100TRX

120 gün %4,5 – min 100TRX

150 gün 5.0% – min 100TRX

Mükemmel tavsiye programları

GEM(TRX), bu bulut madenciliği hizmeti tarafınca sağlanan direkt avantajlara ek olarak çeşitli indirimlerde ek ödüller sunan hususi bir ortaklık programı olarak işlev görür. Netice olarak, GEM(TRX), bu hizmeti arkadaşlarınıza ve ailenize tavsiye ettiğiniz için sizi ödüllendirir. Yalnızca teşvik etmekle kalmaz, bununla birlikte iyileştirilmiş hizmetlerle daha kuvvetli bir topluluk yapmaya yönelik çabaları da yönlendirir. GEM(TRX) seviyeleri ve indirimleri, koşullu davetler ve para yatırma işlemleri ile belirlenir.

İndirim Planı:

Çeşitli bulut madenciliği seçeneklerine ek olarak, GemTRX, müşterilerin referans bağlantınız vesilesiyle bir hesap oluşturmasını talep ederek, bir ortaklık planına benzer bir indirim seçeneği sunar. Aşağıdaki tablo GemTRX’in indirimlerini özetlemektedir:

Tam kayıtlarının peşinden, Düzey 1 Kullanıcıya meydana getirilen bir çağrı, size 30TRX teşviki verir.

Tam kayıtlarının peşinden Düzey 1 Kullanıcının Düzey 2 Kullanıcıya çağrı edilmesi size 20TRX teşviki verir.

Tam kayıtlarının peşinden 2. Düzey Kullanıcının 3. Düzey Kullanıcıya çağrı edilmesi size 10TRX teşviki verir.

Depozito İadesi: Alt ekibinizin her seferinde yatırdığı para miktarına bağlıdır.

Süre başına alt hat depozito miktarınıza bakılırsa.

Bir kullanıcı 10000TRX’i tekrardan şarj ederse, 1200TRX (%12) alırsınız.

Bir kullanıcı, B kullanıcısını 10000TRX şarj etmeye çağrı ederse, 200TRX(%2) alırsınız.

B kullanıcısı C kullanıcısını 10000TRX şarj etmeye çağrı eder, 100TRX(%1) alırsınız.

(tamamen geri çekilebilir)

Alım Satım İndirimi: Belirli bir süre süresince alt sıradaki madencileriniz tarafınca kazanılan para miktarına dayalıdır.

Düzey 1 kullanıcı tarafınca madencilik size %10 teşvik sağlar.

Düzey 2 kullanıcısı tarafınca madencilik size %5 teşvik sağlar.

Düzey 3 kullanıcısı tarafınca madencilik size %3 teşvik sağlar.

Son söz

GEMTRX, neredeyse her insanın kripto para madenciliği alanının bir parçası olmasını kolaylaştırır. Kripto madenciliği alanı daha ilkin her insana açık değildi, bulut madenciliği, kullananların bunun bir parçası olmasını ve kolayca kâr etmesini kolaylaştırıyor.

GEMTRX’in kullanımı kolay arayüzü ve ödüllendirici programları, insanlara ödül kazanma şansı verir.

Izahat: Bu sponsorlu bir makaledir ve yatırım tavsiyesi teşkil etmez. Herhangi bir hizmeti satın almadan yada kullanmadan ilkin daima araştırmanızı yapın.

CryptoMode, kripto para şirketleri için yüksek kaliteli içerik üretir. Bugüne dek onlarca firmaya marka bilinirliği sağladık ve siz de onlardan biri olabilirsiniz. Tüm müşterilerimiz kıymet/fiyat oranımızı takdir ediyor. Herhangi bir sorunuz var ise bizimle iletişime geçin: [email protected]

Bu internet sayfasındaki bilgilerin hiçbiri yatırım yada finansal tavsiye değildir. CryptoMode, yazarları yada müşterileri tarafınca bu internet sayfasında sağlanan bilgilere bakılırsa hareket ederek maruz kalınan herhangi bir mali kayıptan görevli değildir.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası