Analist, Bir Altcoin’in Tüm Kriptolarda En İyi Görünen Grafiğe Sahip Olduğunu Söylemiş oldu, İki Ethereum Rakibine İlişkin Görünümü Güncelledi

0


Deneyimli bir tüccar, Ethereum tabanlı bir altcoin’in piyasadaki en iyi tabloya haiz bulunduğunu ve iki ETH rakibinin toplanmaya hazır bulunduğunu söylüyor.

Cantering Clark olarak malum takma adlı kripto tüccarı, algoritmik bir stabilcoin sistemi olan Frax’ı (FXS) izlediğini söylüyor.

Tüccarın analizine gore, FXS potansiyel olarak hedefine 42 dolardan ulaşabilir.

“Şu anda daha iyi görünen bir tablo yok.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Yakından takip edilen analist, akıllı sözleşme platformu Avalanche’a (AVAX) da dikkat ediyor. Cantering Clark’a gore, AVAX bununla birlikte benzersiz bir halde kuvvetli bir pazar yapısına haiz ve 2022’nin en yüksek seviyelerini yazdırmakla tehdit ediyor.

“AVAX’ın teknik olarak ne kadar sağlam olduğuna bir bakar mısınız yükseklere doğru bir hamle ararsınız.”

resim
Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Yazma esnasında, AVAX 99.36$’dan işlem görüyor.

Cantering Clark ek olarak merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Near’ın (NEAR) kuvvetli bir ralli için hazırlandığını söylüyor. o işaret NEAR’ın son günlük mumunun önceki ikisini de aştığını ve 17 doların üstünde olabileceğini söylüyor.

“Aslına bakarsanız boşluktan YAKIN gönder. Son iki günlük aralığın ve aralığın en yüksek seviyelerinin üstünde yükselen, yutan mum.”

resim
Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Geçen senenin sonlarında, NEAR ekosistemi, mahalli projeleri ve girişimleri için büyümeyi teşvik etmek için 800 milyon dolarlık bir bağış toplama çabasını duyurdu. Finansmanın yarısı dağıtılmışken, Cantering Clark diyor tüccarlar dikkat etmelidir.

“Ekosistem için 400 milyon doların üstünde fon elde eden NEAR protokolü açıklandı. Bu şekilde bir zamanda arka rüzgarlar. Emek harcamayı bırakana kadar bunu kendi yararınıza kullanın.”

Fiyat İşlemini Denetim Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Direkt gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecanFeysbuk ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Denetim Edin

Mesuliyet Reddi: The Daily Hodl’da anlatılan görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi yada dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan ilkin lüzumlu özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ilişkin bulunduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin yada dijital varlığın satın alınmasını yada satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kurum pazarlamasına katıldığını lütfen ihmal etmeyin.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Gorodenkoff/Sensvector

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası