Asus, yeni bir NFT platformu kullanıma sundu

Tayvan merkezli teknoloji şirketi Asus, ‘Art Black Hole’ isminde yeni bir NFT platformunu kullanıma sunduğunu duyurdu. Söz mevzusu hamle, firmanın Web3 alanına yönelik ilk adımı oldu. Ethereum tabanlı NFT’ler için oluşturulan platform, Asus’un Web3 departmanı ‘Asus Metaverse Inc’ tarafınca geliştirildi.  
Aktarılan detaylara gore; yeni NFT platformu, enerjisini Asus’un bulut bilişim ve suni zeka teknolojilerinden alıyor. Platformun, şimdilik yalnızca kendi NFT’lerini listelemeleri için davetiye gönderilen bir grup NFT sanatçısının kullanımına açık olduğu ifade ediliyor. Platformda kullanıcılar, NFT’leri yeni Tayvan doları kullanarak satın alabiliyor. Art Black Hole, şimdilik aracı satıcılarla meydana getirilen ikincil bir ticareti desteklemiyor. Fakat Asus, ikincil işlemlere uygun bir platformun da yakında kullanıma sunulacağını söylüyor.  
Asus COO’su Joe Hsieh, NFT platformuna ilişkin açıklamalarda bulunmuş oldu 
Öte taraftan; Asus COO’su Joe Hsieh, mevzuya ilişkin açıklamasında Asus’un gelişmekte olan endüstrilerdeki son olarak yenilikleri yakından takip ettiğine ve bilhassa Web3 alanının potansiyelinden etkilendiğine işaret etti. Daha ilkin Asus haricinde Foxconn ve Ennoconn Corporation benzer biçimde öteki Tayvanlı teknoloji üreticileri de Web3 alanına adım atmıştı.  

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası