Avem, Finansal Şeffaflığın Geleceğini Sergilemek için DeFi Hizmetlerini Başlatıyor

0


Bugün, Avem resmi olarak tanıtıyor DeFi hizmetleri ve dijital finans varlıklarını blok zincirinde göndermenize, almanıza ve tutmanıza müsaade eden ilk düzenlenmiş sağlayıcı olmak. Bu hizmet vasıtasıyla, akıllı sözleşmeler ve dApp’ler vasıtasıyla çağıl finansal ürünlere erişilir ve böylece gelişmiş şeffaflık sağlanırken fonlarınız üstünde tam denetim sağlanır.

Avem’in kurucu ortağı ve CEO’su Alex Hernandez, firmanın finansal şeffaflığın geleceğini sergilemek için DeFi hizmetlerini başlattığını ima ediyor. Polkadot ekosistemi. Avem DeFi hizmet sağlayıcıları, kullananların direkt blok zinciri ile etkileşime girmesine olanak tanıyan, beraber çalışabilir ve tamamen saydam bir protokole haiz açık bir ağ kullanır. Yeni nesil DeFi, endüstriyi dünya çapındaki günlük kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirmeli ve böylece kalite protokolleri ve ürün şeffaflığı yöntemiyle daha çok itimat oluşturmalıdır.

Avem, DeFi Katmanı 1 Polkadot’un tepesindeki parachain, finansal şeffaflığın geleceğini sergilemek için DeFi hizmetlerini başlatıyor. Avem, merkezi olmayan bir borsa (DEX), krediye erişim ve DeFi ürünleri vasıtasıyla yatırımcıları Polkadot ekosistemine bağlamayı hedefliyor. Ek olarak merkezi olmayan ve beraber çalışabilir bir ortamda belirteç havuzları ve zincirler arası açık artırmalar için bir hızlandırıcı platform sunar.

Bu dönüm noktası ile Avem, artık geleneksel finansal sistem ile riskli fakat geleceği parlak olan içinde şahıs ve kurumlar için ilk erişim noktalarından biri olmayı misyon edinmiştir. kripto dünyası. Şirket, eskilerin paralarını güvenli bir halde yatırabilecekleri ve yasalara tam olarak saygı gösterebilecekleri tamamen düzenlenmiş bir altyapı sunacak. Kısacası, geleceğin blok zinciri endüstrisinde hem eski hem de yeni oyuncular için en eleştiri erişim noktalarından biri olma yolunda olabilir.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası