Berenberg, Coinbase hisselerinin fiyat hedefini düşürdü

The Block’un bildirdiğine göre Berenberg Capital Markets, Coinbase hissesi için fiyat hedefini düşürdü.

Berenberg Capital Markets, SEC’in ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase’e dava açmasının ardından şirketin hisse senedi fiyat hedefini 55 dolardan 39 dolara düşürdü.

Berenberg Capital Markets analisti Mark Palmer şunları söyledi:

“Fiyat hedefindeki düşüş, SEC davasını düşürmeden önce zayıf işlem hacimleri görmeyi beklediğimiz dava nedeniyle COIN’in zayıf kalmaya devam edeceği görüşümüzü yansıtıyor.”

Berenberg, Coinbase’in notunu şimdilik sabit tuttu. TradingView’den alınan verilere göre Coinbase’in hisseleri bugün %1,1 düşerek 52 $’a geriledi.

Davanın etkileri devam edecek.

SEC Salı günü Coinbase’e menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiği için dava açtığını duyurdu.

Analist Palmer şunları ekledi:

“Dava sonucunun Coinbase’in ABD operasyonları üzerindeki potansiyel etkisi göz önüne alındığında, yatırımcıların COIN’e daha az yatırım yapmasını bekliyoruz.

Şirketin zaten zayıf olan işlem hacimlerinin SEC davasından sonra daha da zayıflamasını bekleyerek COIN fiyatı için fiyat tahminlerimizi de düşürdük.”

SEC, Coinbase’den bir gün önce dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’i hedef almıştı. Düzenleyici, menkul kıymetler yasalarını ihlal etmenin yanı sıra birçok farklı suçlamayla eleştiri yağmuruna tutuldu. SEC, Binance’e 13 farklı suçtan dava açtığını duyurdu.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası