BİM aktüel kataloğu 13 Eylül 2022 Salı… Bu hafta BİM aktüel ürünleri 2 sayfa!

BİM aktüel kataloğu 13 Eylül 2022 Salı… Bu hafta BİM aktüel ürünleri 2 sayfa! – Ekonomi Haberleri

BİM aktüel kataloğu 13 Eylül 2022 Salı… Bu hafta BİM aktüel ürünleri 2 sayfa!

BİM mağazalarında haftanın iki günü aktüel ürünler tanıtılıyor. Salı ve Cuma günlerinde alışveriş tutkunlarıyla buluşan indirimli ürünler mağazalarda yerini alıyor. İşte bu haftanın ilk kataloğunun tamamı…

BİM AKTÜEL KATALOĞU ÜRÜNLERİ 13 EYLÜL 2022 SALI

Kataloğun ilk sayfasında metal fotoğraf çerçevesi, ipli ahşap fotoğraf çerçevesi, dekoratif duvar süsü, harfli mesaj panosu, ahşap takı düzenleyicisi, mermer tabanlı takı askılığı, parfüm, ruj, oje, saç fırçası ve tırnak makası gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 2

Kataloğun ikinci sayfasında ise fındık kreması, krem çikolata, çilek soslu kakaolu ve vanilyalı kek, fındıklı kremalı gofret, çilek kremalı havuz bisküvi, yumuşak şeker, kakaolu fındık bar, mahlepli tuzlu kurabiye ve petibör bisküvi gibi ürünler bulunuyor.

Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler? Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası