BİM aktüel kataloğu 15 Temmuz 2022 Cuma… Bu hafta BİM aktüel ürünler neler?

BİM aktüel kataloğu 15 Temmuz 2022 Cuma… Bu hafta BİM aktüel ürünler neler? – Ekonomi Haberleri

BİM aktüel kataloğu 15 Temmuz 2022 Cuma… Bu hafta BİM aktüel ürünler neler?

BİM mağazalarında haftanın iki günü aktüel ürünler tanıtılıyor. Salı ve Cuma günlerinde alışveriş tutkunlarıyla buluşan indirimli ürünler mağazalarda yerini alıyor. İşte bu haftanın ikinci kataloğunun tamamı…

BİM AKTÜEL KATALOĞU ÜRÜNLERİ SAYFA 1

Kataloğun ilk sayfasında servis setli büyük bambu ikram tepsisi, 6’lı cupcake desenli çay bardağı, sunum bardağı, dondurma kasesi, ahşap görünümlü hamur porsiyonlayıcısı, kapaksız kavanoz ve tarif defteri gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL 15 TEMMUZ 2022 CUMA KATALOĞU SAYFA 2

Kataloğun ikinci sayfasında çok amaçlı kapitoneli çift kişilik yatak örtüsü, baskılı polo yaka t shirt, büyük soft atış seti, oyuncak arazi aracı, oyuncak motosiklet, hikaye kitabı ve kelebekli bileklik gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 3

Kataloğun üçüncü sayfasında ise erkek bakım seti, belender seti, dijital baskül, 8 bölmeli çok amaçlı dolap, mikser, vakumlu siyah nokta temizleyici, kafa lambası, kulaklık, şişme bardak tutucu, 20’li ponpon led ışık, araç temizleme jeli ve bahçe şemsiyesi gibi ürünler mevcut.

Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler? Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası