BİM aktüel kataloğu 2 Ağustos 2022 Salı… Bu hafta BİM aktüel ürünleri neler?

BİM aktüel kataloğu 2 Ağustos 2022 Salı… Bu hafta BİM aktüel ürünleri neler? – Ekonomi Haberleri

BİM aktüel kataloğu 2 Ağustos 2022 Salı… Bu hafta BİM aktüel ürünleri neler?

BİM mağazalarında haftanın iki günü aktüel ürünler tanıtılıyor. Salı ve Cuma günlerinde alışveriş tutkunlarıyla buluşan indirimli ürünler mağazalarda yerini alıyor. İşte bu haftanın ikinci kataloğunun tamamı…

BİM AKTÜEL KATALOĞU ÜRÜNLERİ SAYFA 1

Kataloğun ilk sayfasında aylık bebek bezi paketleri, parfümlü tuvalet kağıdı, kağıt havlu, bulaşık makinesi tableti, sıvı çamaşır deterjanı, WC temizleyici, ocak ve fırın temizleyici köpük, saç kremi, desenli mikrofiber bez, parfümlü sprey kolonya ve yedek başlıklı tıraş makinesi gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL 2 AĞUSTOS 2022 SALI KATALOĞU SAYFA 2

Kataloğun ikinci sayfasında gazlı içecek çeşitleri, soğuk kahve, milkshake, ıce latte, kavun ve çilek aromalı soğuk çay, meyveli içecek çeşitleri, kakaolu gofret, yumuşak şeker, kabuklu yer fıstığı, tuzlu yer fıstığı, mega boy cips ve zeytinli kraker gibi ürünler yer alıyor.

Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler? Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası