BİM aktüel kataloğu 23 Eylül 2022 Cuma… Bu hafta BİM aktüel ürünleri 3 sayfa!

BİM aktüel kataloğu 23 Eylül 2022 Cuma… Bu hafta BİM aktüel ürünleri 3 sayfa! – Iktisat Haberleri

BİM aktüel kataloğu 23 Eylül 2022 Cuma… Bu hafta BİM aktüel ürünleri 3 sayfa!

BİM mağazalarında haftanın iki günü aktüel ürünler tanıtılıyor. Salı ve Cuma günlerinde alışveriş tutkunlarıyla buluşan indirimli ürünler mağazalarda yerini alıyor. İşte bu haftanın ikinci kataloğunun tamamı…

BİM AKTÜEL KATALOĞU ÜRÜNLERİ SAYFA 1

Kataloğun ilk sayfasında android TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buharlı kazanlı ütü, çağdaş ayakkabılık, tekerlekli scooter, wireless mouse, ahşap denge oyunu ve çerçeve puzzle şeklinde ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL 16 EYLÜL 2022 CUMA KATALOĞU SAYFA 2

Kataloğun ikinci sayfasında şemsiye, kapaksız kavanoz, tencere, çay makinesi, blender seti, salata ve meyve kasesi, boyalı cam içecek bardağı, kapaklı borcam tencere, yatak örtüsü ve hurç seti yer ediniyor.

 BİM AKTÜEL KATALOĞU ÜRÜNLERİ SAYFA 3

Kataloğun üçüncü sayfasında ise scooter, vasıta içi ınverter, solar lastik  tazyik göstergesi, motosiklet disk kilidi,  taşlı telefon tutucu ve dikiz aynası telefon tutucu şeklinde ürünler yer ediniyor.

Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler? Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

(*23*)

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası