BİM aktüel kataloğu 4 Ekim 2022 Salı… Bu hafta BİM aktüel ürünleri 2 sayfa!

BİM aktüel kataloğu 4 Ekim 2022 Salı… Bu hafta BİM aktüel ürünleri 2 sayfa! – Iktisat Haberleri

 BİM aktüel kataloğu 4 Ekim 2022 Salı… Bu hafta BİM aktüel ürünleri 2 sayfa!

BİM mağazalarında haftanın iki günü aktüel ürünler tanıtılıyor. Salı ve Cuma günlerinde alışveriş tutkunlarıyla buluşan indirimli ürünler mağazalarda yerini alıyor. İşte bu haftanın ilk kataloğunun tamamı…

BİM AKTÜEL KATALOĞU ÜRÜNLERİ SAYFA 1

Kataloğun ilk sayfasında şarjlı diş fırçası, sıvı sabun, deodorant, parfüm, yedek başlık, dantelli atlet, ruj, maskara, kil maskesi, parlatma süngeri, tüy toplayıcı ve klasik krem boya şeklinde ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL 4 EKİM 2022 SALI KATALOĞU SAYFA 2

Kataloğun ikinci sayfasında bebek bezi, wc kağıdı, ıslak havlu, peçete, kağıt havlu, bulaşık makinesi tableti, bebek şampuanı, mikrofiber bez, günlük ped, çamaşır suyu ve deterjan hazneli bulaşık süngeri şeklinde ürünler içeriyor.

Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler? Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

Bugün satışta! BİM aktüel 12 Temmuz 2022 Salı ürünleri tek sayfa! Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası