Binance CEO’su, CFTC’nin iddialarına yanıt verdi

Binance CEO’su Changpeng Zhao, CFTC tarafından öne sürülen iddialara yanıt verdi.

Binance’in resmi internet sitesinde yayınlanan açıklamada CZ, birçok iddiayı yalanladı.

CZ, şikayetin ilk incelemede eksik bir şekilde açıklandığını kaydetti ve iddia edilen konuların çoğuyla aynı fikirde olmadığını kaydetti.

CZ önemli noktalara dikkat çekti

Binance.com’un zorunlu bir Müşterini Tanı programını uygulayan ABD dışındaki ilk küresel borsa olduğunu belirten CZ, bu konuda en yüksek standartlara sahip olduğunun altını çizdi. Ayrıca başka hiçbir şirketin Binance kadar kapsamlı ve etkili bir sistem kullanmadığını vurguladı.

Şeffaflık konusunda devam eden işbirliklerini dile getiren CZ, şu ifadeleri kullandı:

“Binance, hem Amerika Birleşik Devletleri’nde hem de küresel olarak düzenleyiciler ve kanun uygulayıcı kurumlarla çalışmaya kararlıdır. Binance Uyumluluk ekibi, çoğu düzenleyici kurumlarda deneyime sahip 750’den fazla kişiden oluşmaktadır.

Bugüne kadar, 2023’te 160 milyon dolarlık fonun dondurulmasına/el konulmasına yardımcı olduk.”

CZ, Binance.com’un 16 ile dünya çapında en çok lisansa sahip kripto para borsası olduğunu söyledi.

Binance’in hiçbir koşulda kâr amaçlı ticaret yapmadığını belirten CZ, sırf fiat harcamalarını karşılamak için zaman zaman kripto para birimlerini fiat’a çevirdiklerini söyledi.

CZ, birden fazla hesaba sahip olmakla ilgili olarak şunları söyledi:

“Binance’de iki hesabım var. Biri Binance Card, diğeri kripto varlıklarım için. Kripto paralarımı Binance.com’da saklıyorum. Ayrıca kişisel alışverişimi yapmak ve kartın ödemesini yapmak için zaman zaman kripto paraları fiat’a dönüştürmem gerekiyor. ”

CZ, Binance çalışanlarının 90 günlük ticaret yapmama kuralı olduğunu söyledi. Sonuç olarak, bir çalışanın son işlemden yalnızca 90 gün sonra yeniden müzakere etme hakkı vardır.

Son olarak CZ, tüm düzenleyiciler ve devlet kurumlarıyla işbirliği yaptığını vurguladı ve sorunlara dostane bir çözüm aradığını söyledi.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası