Binance, IRI’nın 7 kayıtlı üyesi ve 150 başvuranı olduğunu açıkladı

Binance, 24 Kasım’da BloombergTV’de Sektör Kurtarma Girişimi (IRI) isminde olan bir kuruluşun oluşturulmasına öncülük ettiğini duyurdu. Borsa, yayımladığı blogda “tüketicileri korumak ve sektörü tekrardan inşa etmek söz mevzusu olduğunda sorumluluğu üstüne almak” projesiyle ilgili yeni ayrıntılar paylaştı:

“Kripto alanında önder bir oyuncu olarak, tüketicileri korumak ve sektörü tekrardan inşa etmek söz mevzusu olduğunda sorumluluğu yönetme sorumluluğumuzun olduğunu anlıyoruz.”

Binance, kripto kurtarma fonu için 1 milyar dolar ayırmayı taahhüt etti ve gerekseme duyulması durumunda yakın gelecekte buna eklenecek 1 milyar dolardan da bahsetti. Jump Crypto, Polygon Ventures, Aptos Labs, Animoca Brands, GSR, Kronos ve Brooker Group, fona katılmak için aralarında başlangıç olarak 50 milyon dolar taahhüt etti. Binance, 150 firmanın daha katılmak için başvurduğunu belirtti.

Bloga bakılırsa IRI bir yatırım fonu değil, Web3’ün geleceğini desteklemek isteyen kuruluşlar için bir ortak yatırım fırsatı. Katılmak isteyen iştirakçilerin, taahhütlü sermayelerini halka açık bir adreste ayırmaları istenecek. Ek olarak fon için geleneksel finans kurumlarının, bir genel adrese para gönderememeleri durumunda alternatif bir taahhüt mekanizması bulma olasılıklarını araştırılabilir.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası