Binance, metaverse’te düzenlenen reality şovunun kazananını açıkladı

Binancemetaverse’de düzenlenen “Build the Block” adlı Web3 realite şovunun kazananını duyurdu. Programda girişimciler, Binance Labs’tan yatırım kazanmak için birbirleriyle yarıştı.

Binance ekibi Cointelegraph’a yaptığı duyuruda yarışmayı en çok oyu alan zkPass’ın kazandığını söyledi. Gizlilik odaklı merkezi olmayan kimlik doğrulama çözümü, diğer birçok seçkin girişimle rekabet ettikten sonra birinci oldu.

zkPass kurucu ortağı Joshua Peng, yatırımın merkezi olmayan bir altyapı oluşturmalarına yardımcı olacağını söyledi.

Bir dizi gerçek zamanlı meta veri deposundaki ilk sunumun parçası olmaktan heyecan duyuyoruz. Build The Block’u kazandığımız ve Binance Labs ile daha yakın çalışma fırsatı bulduğumuz için de onur duyuyoruz.

Risk sermayesi şirketi zkPass, Binance’ten yatırım alıyor

Yarışmaya jüri üyesi olarak katılmak Binanza Operasyon Direktörü Yibo Lin, yarışma galibinin gelişimini sabırsızlıkla beklediklerini söyledi. Ling, “Ölçeklenebilirliği mümkün kılan sürdürülebilir ekosistemler için temel oluşturmak istiyoruz, özellikle de sıfır bilgili duyu kanıtı teknikleriyle etkinleştirilen ekosistemler” dedi.

İlginizi çekebilir: Binance, ABD kolluk kuvvetleriyle iş birliği yapıyor

Öte yandan zkPass’ın yanı sıra dört startup daha Binance Labs’tan yatırım teklifi aldı. Bu girişimciler arasında Mind Network adlı gizlilik odaklı, merkezi olmayan bir havuz, Web3 finansmanını basitleştiren Kryptoskatt adlı bir proje, merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Bracket Labs’ın yaratıcısı ve DappOS işletim protokolü yer alıyor.

Öte yandan Anoma blockchain protokolü, mimarisini geliştirmeye devam etmek için finansal destek aldı. 31 Mayıs’ta İsviçreli kâr amacı gütmeyen kuruluş, amaca odaklı genelleştirilmiş bir blockchain mimarisi oluşturmak için 25 milyon dolar topladı. Anoma’nın kurucu ortağı Adrian Brink, platformun üçüncü nesil mimarisinin mevcut akıllı sözleşme protokollerinden daha iyi birleştirilebilirlik ve kullanım kolaylığı sunduğunu söyledi.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası