Binance, VIP ve Kurumsal Kripto Yatırımcıları için Yeni Platform Başlattı – Borsalar Bitcoin Haberleri

0


Kripto borsası Binance, VIP ve kurumsal yatırımcılar için yeni bir platform başlattı. VIP programı, Binance kullanıcılarının işlem hacimleri VIP seviyelerine yükseldikçe “daha çok indirim ve VIP ayrıcalıklarıyla ödüllendirilmelerini” sağlar.

‘Binance Kurumsal’ Lansmanı Yapılmış oldu

Küresel kripto para borsası Binance Perşembe günü VIP ve kurumsal kripto para yatırımcıları için yeni bir platform olan “Binance Kurumsal”ın lansmanını duyurdu. Borsa, Binance’in “kurumsal tekliflerini ve hizmetlerini yükseltme” çabalarından biri bulunduğunu söylemiş oldu.

Binance Kurumsal’ın hizmetleri, internet sayfasında açıklanmış olduğu benzer biçimde her tür kurum için uyarlanmıştır. Bunlar içinde varlık yöneticileri, brokerler, riskten korunma fonları, aile ofisleri, tescilli tecim firmaları, likidite sağlayıcıları, yüksek net kıymetli bireyler ve madencilik şirketleri yer alır.

Yeni platform, OTC likiditesine direkt erişim, varlık yönetimi, gizleme ve aracılık benzer biçimde bir takım hizmet sunuyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) şu yorumu yapmış oldu:

Aracılık hizmetleri, sektörümüzün kripto ve geleneksel finansal piyasalar arasındaki bazı boşlukları kapatmasına ve dijital varlık büyümesinin devam etmesine destek olmak için iyi bir konumdadır.

Binance, VIP programının, işlem hacimleri VIP seviyelerine tırmanırken kullananların “daha çok indirim ve VIP ayrıcalıklarıyla ödüllendirilmelerini” sağladığını deklare etti. VIP ayrıcalıkları, ücret indirimlerini ve 24 saatlik daha yüksek para çekme limitlerini ihtiva eder.

Borsa dokuz VIP katmanı sunuyor. Bir VIP’nin 30 günlük tecim hacmi minimum 1 milyon BUSD ve bakiyesi minimum 25 BNB olmalıdır. Dokuzuncu düzey VIP’nin 30 günlük tecim hacmi minimum 5 milyar BUSD ve BNB bakiyesi minimum 5.500’dür.

Ayrıca, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), Binance’in BNB tokenini, kayıtlı olmayan bir menkul kıymet olabileceğini iddia ederek araştırmış olduğu bildiriliyor.

Binance Kurumsal hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Kevin Helms

Avusturya Ekonomisi talebesi olan Kevin, Bitcoin’i 2011’de buldu ve o zamandan beri bir müjdeci oldu. İlgi alanları Bitcoin güvenliği, açık kaynak sistemleri, ağ tesirleri ve iktisat ile kriptografi arasındaki kesişmedir.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons, Iryna Budanova

mesuliyet reddi: Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır. Bir satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımı yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası