Birleştirme Sonrası Ethereum 9.000 Doların Üzerinde Değerlendi: Analistler

0


“Değersiz” Ethereum ETH/USD Bloomberg analistleri, Birleşme yaklaştıkça değerleme açığını kapatabileceğini söylemiş oldu.

Ne oldu: Bloomberg Intelligence’ın yakın tarihindeki bir Crypto Outlook raporunda, analistler dünyanın en büyük ikinci kripto para birimine indirimli nakit akışı (DCF) modeli uyguladılar.

“Ethereum’ı bir iş kanıtı modelinden hisse kanıtına çeviren yaklaşan Birleştirme, Ether’i varlığa mühim ilgi çekebilecek zarif arz / talep dinamikleri ile öz ana para benzeri bir araca dönüştürecek” dediler. DCF analizinin, kripto para biriminin şu anda düşük kıymetli bulunduğunu gösterdiğine dikkat çekerek.

İşlem ücretlerinden sonrasında nakit akışlarını modelleyen analistler, Ethereum’un 2022’de 12.7 milyar dolar kazanma yolunda bulunduğunu tahmin ediyor.

En iyimser senaryoda, analistler Ethereum için mevcut fiyatların ortalama %213’ünü temsil eden 9.328 dolarlık bir değerlemeye ulaştılar.

Dijital varlığı değerlendirirken, Proof-of-Stake blok zincirlerinin yalnızca yeni ihraç şeklinde dolaylı maliyetleri olduğu ve nakit akışlarını kara dönüştürdüğü varsayımıyla bir fiyat/kazanç çıkış metodolojisi uyguladılar.

25x çıkış katı kullandılar –— şuna benzer Apple Inc AAPL – sadece Ethereum’un teknoloji şirketinden “oldukça daha yüksek bir gelişme profiline haiz bulunduğunu” kaydetti.

Ek olarak Bakınız: Coinbase, Birleşmeden Sonrasında Ethereum Staking Getirilerinin %12 APR’ye Ulaşmasını Bekliyor

Fiyat Eylemi: Benzinga Pro verilerine nazaran, Ethereum son 24 saatte %4.31 düşüşle 3.191 dolardan işlem görüyordu.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası