Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Nefes Alırken İki Küçük Üst Düzey Oyun Altcoini Aniden %98 veya Daha Fazla Patladı

0


Kripto yatırımcıları mahalli jetonlarına akın ederken, bir çift oyun altcoini kraliyet muamelesi görüyor.

Önde gelen kripto varlıkları Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yatay tecim yaparken, nostaljik düşlem px sanat oyunu DeFi Kingdoms (JEWEL) fiyatı neredeyse iki katına çıktıktan sonrasında zümrüt yeşili parlıyor.

Blockchain tabanlı DeFi Kingdoms, merkezi olmayan finansı (DeFi) meta veri tabanı ile birleştiren GameFi nişinde daha yeni bir oyuncu.

JEWEL jetonu, Harmony blok zinciri üstüne inşa edildi ve geçen Eylül ayında yayına girdi. “Kahramanlar” isminde olan oyun içi NFT (karşılaştırılamaz belirteç) karakterlerini satın almak, yönetimde stake yapmak ve oy kullanmak için kullanılır. Harmony’nin mahalli jetonu ONE, gaz ücretleri için kullanılır.

DeFi Kingdoms geçen hafta fiyatta fırladı ve %98,5 artarak 4,95 dolardan en düşük düzey olan 9,83 dolara terfi etti. JEWEL şu anda 9.60$’dan işlem görüyor.

Ek olarak, mahalli jetonu LOKA’nın ilk kez 24 Ocak’ta yayına girmiş olduğu orta çağ temalı metaverse cenk oyunu League of Kingdoms da büyük kazanımlar elde ediyor.

Devasa fazlaca oyunculu çevrimiçi (MMO) oyun, proje için arazi parçaları olarak hizmet eden, değiştirilemez belirteçler (NFT’ler) şeklinde blok zinciri özelliklerini kullanarak geleneksel stratejik dövüş oyunu formatının ötesine geçer. Ek olarak, protokolün yönetişimi, merkezi olmayan bir özerk müessese (DAO) tarafınca belirlenecektir.

Yönetişimin yanı sıra LOKA, oyun içi satın almalar, NFT varlıklarının basımı veya yükseltilmesi ve ödüller kazanmak için hisselerin belirlenmesi için kullanılabilir.

Projenin teknik incelemesine gore,

“Oyuncular yalnızca bu Topraklara haiz olmakla kalmaz, bununla birlikte Topraklarda kaynak toplar ve bu tarz şeyleri tecim için NFT’lere dönüştürür.

Tüm bu tokenize edilmiş varlıklar, aracılar olmadan saydam ve güvenilir bir halde blok zincirinde işlem görüyor ve alınıp satılıyor.”

League of Kingdoms bu hafta %131 artışla 2,40 dolardan bugün erken saatlerde tüm zamanların en yüksek seviyesi 5,11 dolara sıçradı.

LOKA o zamandan beri düzeltildi, sadece son 24 saatte %75.28 arttı ve 4.87 $ olarak fiyatlandırıldı.

Fiyat İşlemini Denetim Et

Bir Sonu Kaçırmayın – Direkt gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecanFeysbuk ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Denetim Edin

Mesuliyet Reddi: The Daily Hodl’da anlatılan görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan ilkin lüzumlu özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ilişkin bulunduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı müessese pazarlamasına katıldığını lütfen ihmal etmeyin.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/KumaSora/Nikelser Kate

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası