Bitcoin madencilik hisse senedi raporu: 5 Mayıs Perşembe

0


reklamcılık

(*5*)

Halka açık tüm büyük bitcoin madencileri Perşembe günü düşüşle sonlanmış oldu, ABD hisse senetlerindeki türbülans göz önüne alındığında kim bilir şaşırtıcı olmayan bir gelişme.

Gene de bazıları ötekilerden daha iyi netice verdi.

Marathon’un hissesi, Bitcoin üretimi senenin ilk üç ayında 1.259 “üstün dereceli” artmasına karşın, 1. çeyrek kazançları 13 milyon dolarlık net ziyanı açıkladıktan bigün sonrasında Perşembe günü %10.47 düştü.

Argo, sabahın erken saatlerinde Teksas’taki yeni amiral gemisi madencilik tesisine güç verdiğini ve gelecek hafta madenciliğe başlamayı umduğunu açıkladıktan sonrasında, Londra merkezli firmanın hissesi ortalama %10 arttı ve sonunda benzer seviyelere geri döndü ve günü %0.83 düşüşle kapatıyor.

İşte bazı büyük kripto madenciliği şirketlerinin 5 Mayıs Perşembe günü piyasalarda iyi mi performans gösterdiğine kısa bir bakış:

© 2022 The Block Crypto, Inc. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal yada öteki tavsiyeler olarak sunulmamıştır yada kullanılması amaçlanmamıştır.

Trend Hikayeler

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası