Bitcoin ve Altcoinleri Kabul Eden En İyi Alan Adı Kayıt Kuruluşları

0


Alan adı kayıt şirketleri, web’in lüzumlu bir parçasıdır. İnternetin URL’lerini oluşturan alan adlarını sağlarlar. Web sitenizin kullanılabilirliğini ve performansını etkileyeceğinden, doğru kayıt kuruluşunu seçmek önemlidir. Geleneksel ödeme yöntemlerine ek olarak, bazı alan adı kayıt şirketleri artık ödeme olarak Bitcoin ve öteki dijital paraları kabul ediyor. Burada size Bitcoin ve altcoinleri kabul eden en iyi alan adı kayıt şirketlerini anlatacağız.

Bitcoin ve altcoin’leri kabul eden bir alan adı kayıt şirketi kullanmanın çeşitli yararları vardır. Birincisi, güvenlik sorunları hakkında endişelenmeden para kazanmak için bir internet sayfası kullanabilirsiniz. Bu, düşük bir fiyata bir alan adı alabileceğiniz anlamına gelir. Sadece, paranızı kaybetmekten kaygı ediyorsanız, birkaç kayıt şirketinin bu kripto para birimlerini kabul ettiğini bilmek sizi memnun edecektir.

Kararınızı vermeden ilkin, alan adları hakkında bilmenizde fayda olan bazı şeyler vardır. İlk olarak, Bitcoin’i kabul eden bir site isteyip istemediğinizi düşünmelisiniz. Alan adı kaydınız için Bitcoin kullanmak için, doğru güvenlik protokolünün kurulu olduğundan güvenli olmanız gerekir.

Bitcoins (BTC) ve Altcoins kabul eden alan adları

Namecheap, bitcoin kabul eden en eski web servis sağlayıcısıdır. 2013’ten beri bitcoin kabul ediyorlar ve sektörde iyi bir üne sahipler. Bitcoin ile ödeme yapmaktan memnun değilseniz, Hostinger’ı deneyin. Çeşitli web barındırma türleri sunarlar. En iyi kıymet için en iyi fiyata uygun fiyatlı bir plan seçebilirsiniz. Asgari bir miktar yoktur ve onlar güvenilir bir ICANN alan adı kayıt kuruluşudur.

DreamHost alan adından, DreamHost’ta Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Monero ile web barındırma hizmetleriniz için ödeme yapabilirsiniz. FastDomain ek olarak alan adı kayıtları ve web barındırma hizmetleri için Bitcoin Cash ve Litecoin kabul eden bir alan adıdır.

Bitdomain, Bitcoin’i kabul eden bir alan adı kayıt kuruluşudur. Bu internet sayfası alan kaydı ve web barındırma hizmetleri sunmaktadır. Şirket, ICANN tarafınca akredite edilmiştir ve 600’den fazla yeni alan adı sağlamaktadır. Bu şirketle ilgili en iyi şey, bitcoin kabul etmesidir. Ek olarak, 7/24 satın alan hizmeti ve iki faktörlü güvenliğe haizdir. Bundan dolayı, bir internet sayfası yada işletme oluşturma mevzusunda ciddiyseniz, bitcoin kullanmaktan kaçınmanız için hiçbir niçin yoktur.

Ek olarak web barındırma ve alan kaydı dahil olmak suretiyle çeşitli hizmetler sunar. Ödeme yöntemi olarak Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash’i kabul ediyorlar. Ek olarak, oldukça çeşitli tesir alanı uzantıları sağlarlar. Bitcoin’i kabul etmenin yanı sıra bu firmalar daha birçok kripto parayı da kabul ediyor ve yatırım yaparken kesinlikle kullanmaya itina gösteriyorlar. Bundan dolayı, seçtiğiniz madeni parayı kabul etmeleri için iyi bir talih var.

Öteki bir seçenek ise 600’den fazla yeni alan, güvenli bulut barındırma ve hususi sunucular sunan Directnic’tir.

Ek olarak onlar vesilesiyle oldukça çeşitli alan adı uzantıları alıp satabileceksiniz. Birçok kayıt şirketi Bitcoin’i kabul ederken, bazıları hala bir kredi kartı kullanmanızı gerektiriyor. En iyi seçenek kredi kartı kullanmaktır. Bu sahtekarlığı önleyecektir. Bitcoin’inizi kullanmak istemiyorsanız, kripto para birimini kabul eden bir web barındırma şirketi seçmelisiniz. Bir alan satın alıyorsanız, aynı para birimiyle de ödeme yapabilirsiniz.

Bitcoin ve altcoin’leri kabul eden bir başka iyi alan adı kayıt şirketi MonoVM’dir. Kaliforniya merkezli bu şirket, alan adları, barındırma ve WordPress sağlar ve Bitcoin ve öteki kripto para birimlerini kabul eder. Ek olarak 7/24 destek, hususi bir sunucu ve SSL sertifikaları sunarlar. Bir alan adı kaydetmek için hem bitcoin hem de altcoin kullanabilirsiniz. Bu siteler sizin için en çekici seçenekler olmayabilir.

Bitcoin ve altcoinleri kabul eden en iyi alan adı kayıt şirketleri birkaç çevrimiçi mağazada bulunabilir. En ucuz alan adlarını ve öteki hizmetleri sunduklarını görmüş olacaksınız. Sadece daha ileri düzey kullanıcılar için bu firmalar gizliliklerini ve konuşma özgürlüklerini en üst düzeye çıkarmanın mükemmel bir yolu olabilir. Bu yüzden ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun alan adını seçin.

Son sözler

Birkaç büyük alan adı kayıt şirketi, Bitcoin ve öteki altcoinleri ödeme olarak kabul eder. Ek olarak, bu kayıt şirketleri, alan gizliliği, WHOIS koruması ve daha fazlası şeklinde çeşitli özellikler sunar. Bundan dolayı, Bitcoin ve altcoinleri kabul eden mükemmel bir alan adı kayıt şirketi arıyorsanız, bu makalede listelenenlere göz atmayı ihmal etmeyin.

Oyun Çevre Birimleri ve Donanım Tıklaması için Teknoloji dünyasından daha çok haber isteyin Burada

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası