Bitcoin verilere göre mevcut ayı piyasasında eski döngüleri taklit ediyor

Bitcoin (BTC), verilere göre ders kitaplarında okutulacak türden makro dip sinyalleri veriyor.
Popüler yatırımcı Alan, 13 Ekim tarihindeki Twitter gönderisinde BTC fiyat hareketinin önceki döngüleri taklit ettiğini deklare etti.
Dip yakın olabilir
Bitcoin ve kripto piyasalarının mevcut durumu hakkında endişelenenler olsa da, zincir üstü göstergeler uzun süredir 2022 ayı piyasasının öncekilere benzer olduğuna işaret ediyor.
BTC/USD paritesinin bir aylık stokastik grafiğini izleyen Alan, Bitcoin’in hem 2014 hem de 2018 ayı piyasalarında görülen bir yapıyı tekrarladığını söylemiş oldu.
Stokastik göstergeler, fiyat döngülerini ve boğalar ile ayıların etkileşimini tespit etmede kullanılan klasik göstergelerdir.
Cointelegraph Piyasalar Pro ve TradingView verilerine göre Bitcoin, bu döngüde de değişik davranmadı. Aylık dip stokastik verileri, ayı piyasası dipleriyle bire bir uyuşuyor.
Şimdi ise daha ilkin yalnızca üç kez görülen bu dip seviyelere geri dönüldü.
BTC/USD paritesinin stokastik göstergeyle 1 aylık mum grafiği (Bitstamp). Kaynak: TradingViewGösterge yalnızca BTC fiyatının yakında yeni bir dip düzey belirleyeceğini göstermekle kalmıyor, ek olarak Bitcoin’in gelecekte nerede dip yapabileceğini tespit etmede de kullanılıyor.
Alan, bir sonraki döngünün dip noktasının 35.000 dolar olabileceğini söylemiş oldu.
BTC/USD paritesinin açıklamalı grafiği. Kaynak: Trader Tardigrade/ Twitter

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası