Bitcoin’in 1.100 Doları Test Etmesini Umuyorum: Robert Kiyosaki

0


Yuri Molchan

Meşhur yatırımcı ve kurgusal olmayan yazar, yakın gelecek için Bitcoin planlarını paylaşıyor

İçindekiler

  • “Bitcoin’in 1.100 doları kontrol etmesini umuyorum”
  • Kiyosaki ne olursa olsun yükselişini sürdürüyor

Finansal okuryazarlık üstüne en fazlaca satan kitabın yazarı “Rich Dad, Poor Dad” ve tanınmış bir Bitcoin ve emlak yatırımcısı olan Robert Kiyosaki, yakın gelecekte BTC fiyatıyla ilgili yeni tahminini dile getirmek ve paylaşmak için Twitter’a gitti. onun satın alma dip planları.

“Bitcoin’in 1.100 doları kontrol etmesini umuyorum”

Kiyosaki, kazananların hatalarından ders çıkardığını söyleyerek “kazananlar ve kaybedenler” hakkında bir kez daha tweet attı. Bu yüzden, küresel amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin’in daha da düşmesini bekliyor ve “Bitcoin’in 1.100 doları kontrol etmesini bekliyor”.

Bundan sonrasında BTC toparlanırsa daha fazlasını satın alacağını belirtti. Sadece dipten satın almak için başka bir seçenek de, “kaybedenler” söylediği “kağıt ellerin” teslim olmasını beklemek.

Reklamlar

Kiyosaki ne olursa olsun yükselişini sürdürüyor

Yarım milyardan fazla takip edeni olan Twitter kullanıcısı @CryptoKaleo, Kiyosaki’ye bu senenin başlarında, Mayıs ayında Fed’in zamanı bir faiz artırımı uygulaması sonrasında “Varlıklı Baba, Zavallı Baba” yazarının BTC’nin dibi olduğuna inandığını tweetlediğini hatırlattı. 17.000 dolar seviyesinde yatıyor olabilir.

Bununla birlikte, 20 Mayıs’ta Kiyosaki, Twitter sayfasında Bitcoin’in 9.000 doların altına düşebileceğini kabul ettiğini, sadece “Fed ve Gömü yozlaşmış kuruluşlar” olduğundan hala yükselişini sürdürdüğünü yazdı.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası