Blockchain girişimi Zenith Chain, GEM Digital’den 35 milyon dolarlık fon sağladı

0Bu finansal destek, bir dijital varlık yatırım şirketi olan Bahama merkezli GEM Digital Limited’den geliyor.

Litvanya merkezli bir Blockchain Startup olan Zenith Chain, GEM Digital Limited ile 35 milyon dolar değerinde bir yatırım finansman anlaşması imzaladı.CEO Jonathan Emmanuel, yatırımın şirketi şu anda bulunmuş olduğu yerden oldukca daha iyi bir konuma taşımak için bir vasıta olarak hizmet edeceğini ve tüm ekibin hem operasyonlarda hem de firmanın genel yönetiminde işi daha da geliştirmek için yorulmadan çalışmaya devam edeceğini söylemiş oldu. .

Onun sözleriyle, “GEM’den gelen bu yatırım fonu, firmanın mevcut ürünlerini daha da geliştirmesine ve yenilerinin piyasaya sürülmesine destek olacak, böylece kapsamlı kullanım için blok zincir çözümleri yaratma ve sonucunda kullanıcı benimsemesini artırma hedefine ulaşacak.”

Zenith Chain, işlemler için sıfıra yakın bir ücret tutarken hız ve güvenlik sunan uygun fiyatlı bir blok zinciri çözümü yaratma vizyonuna haiz bir blok zinciri teknolojisi girişimidir. Kurum şimdiden Litvanya’daki en iyi girişimlerden biri olarak yer ediniyor. blok zinciri, Ethereum ağı üstüne kurulu tüm mevcut akıllı sözleşmelerle uyumludur ve ek olarak NFT’leri basmak ve merkezi olmayan kripto borsaları geliştirmek için uygundur.

Zenith Exchange: Güvenli tecim sunan son teknoloji bir yeni çağ kripto borsası. Diğerlerinin yanı sıra güvenlik, likidite ve fiattan kriptoya ve tam tersi işlemler şeklinde eleştiri sorunları ele alan düzenlenmiş bir değişiklik platformudur.

GEM Digital Limited bir dijital varlık yatırım firmasıdır. Bahamalar’da bulunan şirket, dünya genelinde 30’dan fazla CEX ve DEX’te listelenen kamu hizmeti belirteçlerine etken olarak kaynak sağlar, yapılandırır ve yatırım yapar.

Global Emerging Markets (“GEM”), Paris, New York ve Bahamalar’da etkinlik gösteren 3,4 milyar dolarlık alternatif bir yatırım grubudur. GEM, gelişmekte olan pazarlara odaklanan oldukca çeşitli yatırım araçlarını yönetiyor ve 72 ülkede 500’den fazla işlemi tamamladı. Her yatırım aracının değişik bir operasyonel denetim derecesi, riske bakılırsa ayarlanmış getirisi ve likidite profili vardır. Fonlar ve yatırım araçları ailesi, GEM’e ve ortaklarına: Minik-Orta Ölçekli Yönetim Satın Almaları, Kamu Sermayelerinde Hususi Yatırımlar ve seçkin girişim yatırımları sunmaktadır.

Bu öykü Target Media tarafınca sağlanmaktadır. ANI bu yazının içeriğinden hiçbir şekilde görevli olmayacaktır.

(Bu raporun yalnızca başlığı ve resmi Business Standard mensubu tarafınca tekrardan işlenmiş olabilir; içeriğin geri kalanı ortak bir yayından otomatikman oluşturulmuştur.)

Sevgili okuyucu,

Business Standard, sizi ilgilendiren ve ülke ve dünya için daha geniş siyasal ve ekonomik tesirleri olan gelişmeler hakkında güncel bilgiler ve yorumlar sağlamak için devamlı oldukca çaba göstermiştir. Teklifimizi iyi mi geliştireceğimize dair teşvikiniz ve devamlı geri bildiriminiz, yalnızca bu ideallere yönelik kararlılığımızı ve bağlılığımızı güçlendirdi. Covid-19’dan meydana gelen bu zor zamanlarda bile, sizi güvenilir haberler, güvenilir görüşler ve ilgili güncel mevzularda keskin yorumlarla bilgilendirmeye ve güncel tutmaya kararlıyız.
Sadece bir ricamız var.

Pandeminin ekonomik etkisiyle savaşım ederken, size daha kaliteli içerik sunmaya devam edebilmek için desteğinize daha çok ihtiyacımız var. Abonelik modelimiz, çevrimiçi içeriğimize abone olan birçoğunuzdan cesaret verici bir cevap aldı. Çevrimiçi içeriğimize daha çok abonelik, yalnızca size daha iyi ve daha ilgili içerik sunma hedeflerimize ulaşmamıza destek olabilir. Özgür, adil ve güvenilir gazeteciliğe inanıyoruz. Daha çok abonelik yöntemiyle desteğiniz, taahhüt ettiğimiz gazeteciliği uygulamamıza destek olabilir.

Kaliteli gazeteciliği desteklemek ve İş Standardına abone olun.

Dijital Editör

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası