Boğalar, Ayılar ve Kaplumbağalar: Neden 2022’de Alt-Coin Çöküyorsa Kripto Satın Alma Zamanının İyi Olduğu Anlamına Geliyor — Memleketi İstasyonu | KHTS FM 98.1 & AM 1220 — Santa Clarita Radyo

0


Kripto piyasası daima ani yükselişlere ve arkasından tehlikeli düşüşlere eğilimli olmuştur ve bu yıl bilhassa merkezi olmayan finansın hemen hemen gelişme aşamasında olan dünyası için bilhassa değişken bulunduğunu kanıtladı.

Son haftalarda, bir zamanlar kuvvetli olan bazı altcoinler düşüşe geçti ve hatta daha büyük ve görünüşte daha istikrarlı olan birkaç altcoin bile gözden düştü.

Bu, senenin bugüne kadarki en felaketli kazalarını çevreleyen ilk ürkü sonrasında bir kıyamet ve kasvet duygusu yarattı. Gene de birçok yatırımcı için bu olabilecek en iyi şey ve kriptoyu ikiye katlamak için mükemmel bir fırsat.

Peki bunun arkasındaki fikir nedir?

Alt para kahramanlarının saltanatı sonlanmış oldu ve bu iyi bir şey

Kripto para birimleri ve daha geniş çapta benimsenme arasındaki engellerden biri, bunun tamamen spekülatif ve içine girmek için birazcık aptalca bir pazar olduğu duygusudur ve bu, kısmen, sonsuz sayıda alt-coin’in piyasaya sürülmesi ve meteorik deneyimler yaşama eğilimi ile desteklenmiştir. yükselir.

Köpekler temalı madeni paralardan, eksantrik milyarderlerden esin alan madeni paralara, geliştiricileri tarafınca kendilerine oldukca azca yada asla yarar sağlamayan gerçek anlamda bir mem olarak tasarlanan madeni paralara, bir çok doğru düşünen insan için bu, patlamaya hazır bir pazardı. . Ve patladı, sadece bunun süreçte bir avuç elit alt-coin’i de düşürmesi daha çok sürpriz oldu.

Bunun pozitif yönde olarak görülmesinin sebebi, kriptonun mühim bir gelişim döngüsünden yeni geçmiş şeklinde görünmesidir. Ve bir ayı koşusuna girerken, Bitcoin ve Ethereum’un iki sütununu https://swyftx.com/nz/buy/ethereum/ şeklinde platformlardan satın almak en mantıklı seçenek şeklinde görünüyor.

Özünde, piyasa kontrol edildiğinde, buğday samandan ayrılır ve hayatta kalmaya kafi gelecek kadar kuvvetli ve dolayısıyla dikkatinize ve devam eden yatırımınıza yeterince kıymet olan madeni paraların belirlenmesine destek olmak için bir organik seleksiyon süreci gerçekleşir.

DCA’nın gücü hafife alınmamalıdır

Bu yıl görülen alt-coin çöküşlerinin bir başka pozitif yanları da, kendinden önceki borsada olduğu şeklinde, kriptoyu düz kafalı uzun vadeli bir yatırım beklentisi yerine süratli bir halde varlıklı olmak için bir vasıta olarak kullanmanın daima iyi mi olacağını göstermesidir. kazananlardan daha çok kaybedenle sonuçlanır.

Elbet, bazı insanoğlu şanslıydı ve aya giden ve küçücük yatırımlarını neredeyse bir gecede bir servete dönüştüren madeni paraları desteklediler. Sadece insanların büyük çoğunluğu FOMO’dan oldukca acı çekti ve piyasa zirvedeyken girdi, sadece tasarruflarının Doğu Avrupa’da öngörülemeyen bir cenk ve küresel ölçekte genel ekonomik belirsizlik sebebiyle fena bir el tarafınca tüketildiğini görmek için.

Dolar maliyet averajının (DCA) devreye girmiş olduğu yer burasıdır ve kripto fanatikleri ve daha geniş anlamda varlıklardaki herhangi bir yatırımcı için kim bilir en etkili yatırım stratejisi olarak kendini gösterir.

Piyasaya girişinizi ideal ana uyacak şekilde zamanlamaya çalışmak yerine, fiyatların ister yüksek ister dip olsun, tertipli olarak belirli bir miktar yatırım yapmayı planlamak sizi iyi durumda tutacaktır.

Şu anda harcayacak likit sermayeniz var ise, Bitcoin ve Ethereum şeklinde sağlam kriptoları seçmek ve DCA’ya ilerlemek için paranızın herhangi bir yatırım bağlamında risk altında bulunduğunun daima bilincinde olmak sizi paketin önüne geçirecektir.

Bu yüzden boğalar, ayılar ve kaplumbağalarla ilgili tüm konuşmalara kendinizi fazla kaptırmayın; Sakin olmak ve sabırlı olmak kripto yatırımları yapmanın en iyi yoludur.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası