Bu Analist, Bitcoin ve Ethereum’un Hisse Senetlerinden Daha İyi Performans Göstereceğine İnanıyor: İşte Nedeni

0


Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone son zamanlarda şunu söylemiş oldu Bitcoin BTC/USD ve Ethereum ETH/USD son fiyat düşüşünden sonrasında en fazla kripto kazancına yol açacak.

Bir röportajda McGlone, Federal Biriki’in faiz artışlarının ABD borsası için uzun solukta BTC ve ETH benzer biçimde kanıtlanmış dijital varlıklardan daha zararı dokunan bulunduğunu söylemiş oldu.

Ek olarak Okuyun: Bitcoin Avukatı Jack Dorsey, BTC Fiyatının Yeniden Artacağına İnanıyor: İşte Nedeni

“Genel olarak, bu yeni ortaya çıkan kripto varlıklarının, bilhassa de Bitcoin’in oynaklığı, borsaya nazaran azaldı. Amazon ilk çıktığında bu şekilde olmuştu. 2009’daki oynaklığı şu anda Bitcoin ile aynıydı ”dedi.

“Yatırımcılar geleceği dört gözle bekliyor – bu devrimi kaçırmak istiyor musunuz?” diye sordu McGlone, “Gördüğüm şey bu. Borsada birkaç satış teklifi var ve Bitcoin ve Ethereum benzer biçimde şeylerde aşağıda teklifler var.”

McGlone, BTC’nin son zamanlarda 30.000 dolar seviyesinin altına düşmesine karşın, düşüşteki tek varlık sınıfı olmadığına inanıyor.

Ek olarak Okuyun: Bitcoin Kan Banyosu Kötüleşiyor: Kripto Uzmanları Sırada 20.000 Dolar Ortası Aralığın Olabileceğini Söylüyor

“Tüm risk varlıkları ile beraber düşüşe geçiyor. Bu hafta S&P 500’e ne oldu? Sonunda bir süreliğine 4.000’in altına düştü” dedi.

Yazma esnasında, Bitcoin son yedi gün içinde neredeyse %13 düşüşle 30.074 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum 2.078,29 dolardan işlem görmüş oldu ve son yedi gün içinde %18’in üstünde yitik yaşadı.

“Ortalama iki yılda ilk kez hem Bitcoin hem de S&P 500 100 haftalık hareketli averajlara geri döndü…. Son beş-on yılda en fazlaca yükselen varlık, Fed’in yumruk çakmasıyla geri dönecek… Öne çıkma olasılığı daha yüksek,” diye ekledi McGlone.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası