Bu Hafta Önemli TVL Kazanımları Gösteren En İyi 5 Terra DeFi Protokolü – CryptoMode

0


Son birkaç ayda Terra, merkezi olmayan finans faaliyetleri için en iyi ağlardan biri haline geldi. ağ temsil etmek TVL’de 30,6 milyar doların üstünde ve çeşitli protokoller bu hafta TVL’de mühim artışlar kaydetti. Piyasaların bir kez daha iyi mi düşüşe geçmiş olduğu göz önüne alındığında bu garip.

PRISM Protokolü

Terra blok zincirindeki PRISM Protokolü, merkezi olmayan finansa alışılmadık yaklaşımı sebebiyle dikkat çekiyor. Kullanıcılar, mevcut dijital varlıklarını verim ve ana bileşenlere bölerek daha ilkin erişilemeyen yeni bir birleştirilebilirlik düzeyi sunabilir. Ek olarak platform, Kilitlenen Toplam Değerde bu hafta %21,6’nın üstünde artışla 514 milyon $’ı temsil ediyor. Mevcut düşüş piyasası eğilimi, protokolün başarısını azaltmıyor.

Starterra

Starterra kullanıcıları, mahalli bir piyango ve garantili tahsislerle onaylanan oyunlaştırılmış fırlatma rampasında hak görüyor. Ek olarak Starterra, kazan-kazan oyunlarını ve NFT’lerini destekleyerek yatırımcıların daha büyük tahsisler için strateji oluşturmalarına ve sağlam bir portföy oluşturmalarına olanak tanır. Platform TVL’de yalnızca 18.76 milyon doları temsil etse de, bu hafta ortalama %19’luk bir artış kaydetti. Bu rakamlar, merkezi olmayan finansın çeşitlendirilmiş doğasını doğrulasa da, kayda kıymet bir gelişme.

Diyafram Finansmanı

Zincirler arası çözümler, merkezi olmayan finansın geleceğinde ayrılmaz bir rol oynayacaktır. Birden oldukça ağ üstünden und’lara ve fırsatlara erişmek ve bu tarz şeyleri kullanmak, genel DeFi’nin benimsenmesinin yolunu açar. Aperture Finance, zincirler arası yatırım çözümleri ve yatırım stratejileri ile topluluk odaklı bir pazar sunuyor. Toplam Kıymet Kilitli’de ortalama 10 milyon dolar olan protokol, %16,58’lik bir TVL artışı daha kaydetti.

Astroport

Otomatik Piyasa Yapıcılar (AMM) platformları, yaygın olarak merkezi olmayan finansmana erişim sağlayanlar olarak kabul edilir. Bir AMM modeli, bir çok merkezi olmayan borsaya güç vererek kullanıcılara çeşitlendirilmiş varlıklara ve jetonlara daha geniş erişim sağlar. Astroport, kendisini oldukça garip olan “Terra’nın meta AMM’si” olarak konumlandırmayı hedefliyor. Protokol şu anda haftalık %10,76 artışla Kilitlenen Toplam Değerde 1,69 milyar doları temsil ediyor.

Spektrum Protokolü

Terra’daki Spectrum Protocol, ekosistem için ilk ve en yenilikçi verim optimize edicidir. Öteki avantajların yanı sıra, Mirror ve Anchor çiftlik ödülleri için otomatik birleştirme ve otomatik bahis temel özellikler ihtiva eder. Sadece protokol, Kilitlenen Toplam Değerde 194 milyon dolara yakın olmasıyla gösterilen başka amaçlara hizmet ediyor. Haftalık %10,76 TVL artışı, insanların bu protokolde hak gördüğünü teyit ediyor.

CryptoMode, kripto para şirketleri için yüksek kaliteli içerik üretir. Bugüne dek onlarca firmaya marka bilinirliği sağladık ve siz de onlardan biri olabilirsiniz. Tüm müşterilerimiz kıymet/fiyat oranımızı takdir ediyor. Herhangi bir sorunuz var ise bizimle iletişime geçin: (*5*)[email protected]

Bu internet sayfasındaki bilgilerin hiçbiri yatırım yada finansal tavsiye değildir. CryptoMode, yazarları yada müşterileri tarafınca bu internet sayfasında sağlanan bilgilere gore hareket ederek maruz kalınan herhangi bir mali kayıptan görevli değildir.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası