Bu Kapitülasyon mu? Kıdemli Tüccar Tonu, Bitcoin (BTC) Alt Çağrısı Yapıyor – İşte Ne Süre?

0


Tecrübeli bir Bitcoin (BTC) tüccarı, piyasa değerine nazaran en büyük kripto varlığı için kapitülasyonun derhal köşede bulunduğunu söylüyor.

Yakın tarihindeki bir canlı yayında Tone Vays, BTC piyasalarında hemen hemen kapitülasyonda olduğumuzu söylemek için kafi hacim olmadığını söylüyor.

“Hemen hemen orada değiliz. Neredeyse geldik, bu korkulu bir saat… Öteki problem ise, günlük ölçekte bunun size bitmediğini söylüyor olması. Ses size bitmediğini söylüyor. Bunun bir kapitülasyon bulunduğunu kabul etmemiz için bu hacmin bu hacimden mühim seviyede daha yüksek olması gerekir.”

Vays ondan sonra, bir varlığın momentumuna dayalı olarak trend yaşam döngülerini öngören gelişmiş bir teknik çözümleme metriği olan Bitcoin’in momentum tersine çevirme göstergesine (MRI) bakar. Tüccar, BTC’nin MRG’sinin piyasada bir geri dönüş gerçekleşmeden ilkin birkaç gün daha aşağı yönlü bulunduğunu gösterdiğini söylemiş oldu.

Vays’e nazaran, BTC muhtemelen 19.000 doların altına düşmeyecek.

“Buradaki mumda bir tersine dönüş işaretleri var. MR’a nazaran, burada dört yada beş gün daha dezavantajımız olabilir. 17.180 bin dolara kadar inebilir miyiz? Evet. Aslına bakarsak, 19.000$’a kadar gidersek, önceki en yüksek seviyeye muhteşem bir halde geri çekiliriz, ondan sonrasında, daha da düşersek, bir sonraki düzey 14.000$’a kadar düşebilir.

Şahsen ben o denli düşeceğimizi düşünmüyorum. Şahsen 19.000 doların alacağımız kadar düşük bulunduğunu düşünüyorum. bunu hep söyledim [at] 21.000-22.000 $, böbrek satmaya başlayın ve Bitcoin’e girin…”

Bitcoin, yazı yazılırken son 24 saatte %18,5 düşüşle 23.413$’dan işlem görüyor.

ben

Fiyat İşlemini Denetim Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Direkt gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecanFeysbuk ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Denetim Edin

Mesuliyet Reddi: The Daily Hodl’da anlatılan görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi yada dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan ilkin lüzumlu özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ilişkin bulunduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin yada dijital varlığın satın alınmasını yada satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı müessese pazarlamasına katıldığını lütfen ihmal etmeyin.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tasarım Projeleri/Sensvektör

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası