Cardano Fiyat Tahminleri: Altcoinler İyileşirken ADA Kriptosu Nereye Gidecek?

0


kardano (ADA-USD) altcoinler son kripto çöküşünden sonrasında toparlanmaya başladığından fiyat tahminleri yeniden denetim edilmeye kıymet.

Kaynak: Shutterstock

Geçen hafta, alandaki neredeyse her ismin değerlerinin düştüğünü görmesiyle kripto mevzusunda sıkıntılı geçti. Bu, enflasyon korkuları, artan faiz oranları, durgunluk endişeleri ve Ukrayna’daki savaşla ilgili endişeler üstüne geldi.

Şimdi, birçok kriptonun bugün toparlanma görmesiyle beraber işler nihayet geri dönmeye başlıyor şeklinde görünüyor. Cardano bunların içinde ve fiyatının bugün oldukça artmasıyla normale süratli bir dönüş için hazır görünüyor.

Tüm bu tarz şeyleri akılda tutarak, uzmanların ADA’nın gelecekte nereye yönelmesini beklediklerine bir göz atalım.

Cardano Fiyat Tahminleri

  • Cuma günü bizi başlatmak, ADA için jeton başına bir senelik tahmini 2,17 $ olan Gov Capital.
  • Sırada, kripto fiyatının bundan bir yıl sonrasında 1.517 dolara ulaşmasını bekleyen WalletInvestor var.
  • Son olarak DigitalCoinPrice, 2023 için 85 sentlik bir tahminle Cardano fiyat tahminlerimizi kapatıyor.

ADA’nın Cuma sabahı itibariyle ortalama 57 sentten işlem görmüş olduğu düşünüldüğünde, bu fiyat tahminleri fazlaca perişan görünmüyor. Bununla beraber kriptonun önceki 24 saatlik süreye gore %15,5 arttığını da belirtmekte yarar var. Bununla beraber, Cardano’nun kriptonun geçen yıla gore hala %70.7 oranında düşmesiyle iyileşme için hala bir yolu var.

Daha çok kripto haberi arayan yatırımcılar okumaya devam etmek isteyecekler!

Tüccarların Cuma günü bilmesi ihtiyaç duyulan en sıcak kripto haberlerini sizler için derledik! hakkında sert ikazlar ihtiva eder. Dogelon Mars (ELON-USD), için daha çok mesele toprak (LUNA-USD) ve kaçınılması ihtiyaç duyulan kriptoların bir sıralaması. Aşağıdaki bağlantılardan bu mevzularda daha detaylı data alabilirsiniz!

Cuma Günü için Daha Fazla Kripto Haberi

Yayınlandığı tarihte, William White bu maddede belirtilen menkul kıymetlerde (direkt yada dolaylı olarak) herhangi bir pozisyonu yoktur. Bu makalede anlatılan görüşler, InvestorPlace.com’a doğal olarak olan yazara aittir. Yayınlama Yönergeleri.


InvestorPlace Media’dan basılan yazı, https://investorplace.com/2022/05/cardano-price-predictions-where-will-the-ada-crypto-go-as-altcoins-recover/.

©2022 InvestorPlace Medya, LLC

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası