Cardano Metaverse Projesi Cardalonia Token Satışlarını Başlattı,

0


Talinn, Estonya, 20 Nisan 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — Kardalonya ekip, Lonia Token Satışlarının lansmanını duyurmaktan mutluluk duyar. Oyuncuların Cardano Blockchain üstünde kendi deneyimlerini oluşturabilecekleri, sahiplenebilecekleri ve özelleştirebilecekleri, merkezi olmayan, tamamen özelleştirilebilir bir sanal dünyadır.

Cardalonia, önde gelen Cardano Blockchain tabanlı tamamen sürdürülebilir metaverse projesi olarak belirlendi ve yol haritasına nazaran Metaverse’in 2022’nin 4. çeyreğine kadar piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Cardalonia Vizyonu

Kardalonya oyuncuların Cardano blok zincirinde Oyun deneyimlerini yaratabilecekleri, sahiplenebilecekleri ve takas edebilecekleri orta çağ temalı bir sanal dünyadır.

Cardalonia, oynaması kolay ve ucuz olan metaverse kazanmak için esnek bir oyun yaratmak için yaratıldı.

Cardalonia, kullananların Cardalonia’yı deneyimleyebilmek için bir klan Avatarına katılmaları gerekeceğinden, klanlardan oluşur.

Arazi satın almak, bir Klana katılmak ve Cardalonia’daki enfes muamelenin tadını çıkarabilmek için, oyuncuların, kripto ve kripto meraklılarının Cardalonia’da bir parçası olmasına izin verecek destek program jetonu olan $Lonia’ya haiz olmaları gerekir.

Lonia Token Iyi mi Alınır

lonya jetonu tohum satışı ilgilenen yatırımcılar mümkün olabileceğinden şu anda devam etmektedir. Lonia Jetonları satın al ziyaret ederek Lonia Token Satış Sayfası.

Bireysel yatırımcılar için toplam 50 milyon jetonlu üç Satış turu olacak.

Her Lonia jetonunun fiyatı, 1 ADA için 14 Lonia jetonu olarak belirlendi.

Minimum satın alma miktarı 500 ADA ve maksimum satın alma 20.000 ADA’dır.

Hakkında Kısa Bir Kılavuz Lonia Jetonları Iyi mi Satın Alınır Cardalonia internet sayfasında bulunabilir

$LONIA jetonunun toplam arzı 100 Milyondur. Bunun %50’si halk için, %20’si de stake için. Tokenomics’in tamamını okuyun

Borsa sıralama fiyatı, jeton satışından birazcık daha yüksek olan 1 ADA için 10 Lonia Jetonudur.

Erken yatırımcılar, Lonia token sahiplerine Cardalonia arazi Satışına otomatik beyaz sıralama verecek olan Cardano tabanlı Metaverse projesinde hisse alma şansına haiz olacaklar. Cardalonia arazisi hakkında daha çok bilgiyi buradan okuyun

Cardalonia Metaverse’in gelecek aylarda sıralanmış bir sürü etkinliği var.

Token sahipleri, Cardalonia Arazi Satışına hak kazanmak için tokenlerini stake edebilmenin yanı sıra, Token sahipleri ek olarak Oynanabilir Özelleştirilmiş Cardalonia Avatarları Kazanmaya hak kazanabilirler.

Lonia Token Tohum Satışına Katılın

Cardalonia Hakkında

Cardalonia, Cardano Blockchain genelinde çalışan bir 3D sanal gerçeklik metaverse’dir. Yaratıcı dijital konseptlerle güçlendirilmiş, kullanıcıları orta çağa götürerek onlara yaratma ve keşfetme fırsatı sunuyor. Hususi $Lonia belirteci ile platform genelinde kullanıcılar için birden fazla destek program vardır.

Toplumsal Bağlantılar:

Twitter: https://twitter.com/cardalonia

Ihtilaf: https://discord.gg/MTqs8yBt

Telgraf: https://t.me/cardalonia


        

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası