Cash uygulamasında bitcoin nasıl gönderilir

0


Merhabalar, bu yazıda nakit müracaat kaydınızdan harici bir cüzdana yada başka bir cüzdana bitcoin göndermeye nasıl yaklaştığınız mevzusunda size yol göstereceğim. Bundan dolayı, nakit uygulamasından, varış noktasından yaptığınız şeyin benim için nakitinizin ABD doları bulunduğunu söylediği yer olduğu açıktır. Buradaki minik cıvataya tıklıyoruz ve peşinden bu bizlere paramızı seçme kararını veriyor.

Kaynak: Youtube

Bitcoin seçeceğiz ve bir süre sonrasında harici cüzdandan ne kadar bitcoin taşımak istediğimi girmem gerekiyor, bundan dolayı bu model için ortalama 50 ABD dolarına benzeyen .001 bitcoin yapacağımı varsayalım, o süre devam ediyoruz ve Şimdi tabandaki gönder düğmesine dokunun, bu bitcoin’i nakit başvurusu olan başka birine göndermek için herhangi bir hasret duyduğunuzu varsayarak, adını yada nakit uygulaması hashtag’ini buraya girebilirsiniz, hemen hemen bu model için bu bitcoin’i bir başkasına gönderiyoruz. harici cüzdan yada başka bir cüzdan.

bu yüzden, onu göndereceğim cüzdan için o bitcoin adresini almam gerekiyor ve bu bitcoin adresini hakkaten göndermek istediğiniz herhangi bir cüzdan için kullanacağız, bu yüzden süratli bir halde madeni para ve madeni para için bir kestirme yapacağım Bitcoin’imden cüzdan Sağ üst köşedeki bu minik QR kodu resmine bir kez daha dokunarak cüzdan adresini alabilirim, bitcoin cüzdan adresinizi nereden alacağınızı göz önünde bulundurarak sizin için değişik olacaktır ve sonrasında buradaki kopyala düğmesine tıklayabilirim. bu bitcoin cüzdan Adresini kopyalamak ve şu andan itibaren tecim uygulamasına geri dönmek ve bu harici cüzdan adresini to kısmına ve direkt o bitcoin cüzdan adresinde kaldıktan sonrasında yapıştırabilirim.

Onaylamak için buraya tıklayabiliriz ve sonrasında sağ üst köşedeki ileri’ye tıklayabiliriz ve kısa bir süre sonrasında Kaydetmek için kaydetme pininize gireriz. Ondan sonra bu hareketin gerçekleşeceği hızı seçebilir ve seçtiğiniz hıza bağlı suçlamayı da aynı şekilde görebilirsiniz. Acelem yok, bu yüzden onunla ilgili bir maliyeti olmayan standart karara dokunacağım ve bir süre sonrasında burada üste tıklayabilirim ve kısa bir süre sonrasında bizi ileri sürmeye götürür. dış cüzdan sayfasına. Doğru göründüğünü güvence etmek için tüm bu tarz şeyleri iki kez çözümleme edebilirsiniz ve eğer öyleyse, ısrar edip üsse gönderebilirsiniz. Bu yazının, nakit uygulamanızdan harici bir cüzdana yada başka bir cüzdana bitcoin göndermeye nasıl yaklaştığınız mevzusunda size yol göstermesi açısından kıymetli olduğuna inanıyorum.

Yorumlar

yorumlar

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası