CashFi (CFI) NFT Projesi Ethereum (ETH), ApeCoin (APE) Üstünlüğüne Meydan Okuyor

0


Konuk Yazar

Kasabada yeni zirvelere çıkmaya hazır yeni bir kripto var – CashFi (CFI)

CashFi (CFI), küresel kripto pazarının yeni bir projesi olarak 2022’nin ikinci çeyreğinde yayınlanmaya hazır.

NFT pazarı kurulduğu günden bu yana çok büyük bir halde büyüyor. Sanat eserleri, müzik, albümler, dijital giysiler ve neredeyse her şeyin NFT’ye dönüştürülmesiyle kripto dünyasında yeni bir alemin kilidi açıldı. Kullananların devam edip istedikleri her şeyi yapabilecekleri pek oldukça olasılık ile dolu bir alan. Bir çok kripto, Ethereum (ETH) ve ApeCoin (APE) dahil olmak suretiyle NFT pazarında büyük başarı elde etti. Kasabada yeni zirvelere çıkmaya hazır yeni bir kripto var.

nakit para
Kaynak: freepik.com

CashFi (CFI)

CashFi (CFI), pek oldukça benzersiz teklife haiz yeni bir kriptodur. Bunlardan biri, zincirler arası muhteşem bir NFT pazarı oluşturmak için CFI NFT’lerini ekosistem çerçevelerine entegre etmektir.

NFT’lerin blok zincir teknolojisi etrafındaki çılgınlığı iyi mi artırdığını ve şimdi kriptoda itici güç olarak devraldıklarını gören CashFi (CFI) geliştiricileri, sektördeki benzersiz hizmetlerini sunmaya hazırlar. Oyun varlıkları, müzik, gayrimenkul, dijital sanat vb. dahil olmak suretiyle NFT dünyasında her gün yenilikçi kullanım örnekleri keşfediliyor. NFT satışları, başlangıcından bu yana %21000 değerinde bir artış görmüş oldu. Bu, 17 milyar doların üstünde bir rakama karşılık ediyor.

Reklamlar

CashFi (CFI) geliştiricileri, dünya genelinde P2P etkileşimlerini teşvik etmek için NFT kullanmanın faydalarını tam olarak anlıyor şeklinde görünüyor. Kuvvetli güvenlikle desteklenen gerçek itimatı ve şeffaflığı ile CashFi (CFI), merkezi bir gövdeye haiz olma ihtiyacını ortadan kaldırmak istiyor.

CashFi (CFI), CFI NFT’sinin şaşırtıcı teklifleri ile NFT endüstrisinin büyümesini genişletmeye destek olacağı yeni nesil Beraber Çalışabilir NFT pazarını sunmayı hedefliyor.

Ethereum (ETH)

NFT’den yararlanma, Ethereum’un (ETH) geçen yıl değerinde çok büyük bir artış görmesinin ana sebeplerinden biriydi. Bunun sebebi, NFT’leri satmanın yanı sıra para basma mevzusunda da birçok kişinin tercih etmiş olduğu blok zinciri haline gelmesidir.

Piyasadaki bu mühim patlama, Ethereum’un (ETH) rakibi Bitcoin’e (BTC) kıyasla oldukça fazla faydası bulunduğunu göstermeye devam etti. Pek bir çok, Ethereum’un (ETH) şu anda Dünya’daki en yararlı madeni para bulunduğunu iddia edebilir.

Etkisi altına alan Ethereum (ETH) patlaması, senenin başından bu yana azalmış şeklinde görünüyordu. NFT dünyasındaki son çılgınlık, bir çok kriptonun levreklerinden düşmesiyle ölüyor şeklinde görünüyor.

ethereum
Kaynak: stock.adobe.com

ApeCoin (APE)

ApeCoin (APE) hemen hemen 2 aylık olmasına karşın kripto dünyasında oldukça fazla tesir yarattı. Pek bir çok, NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club ile olan ilişkisinin, popülerlikteki bu büyük artış için iyi bir niçin bulunduğunu öne sürüyor.

ApeCoin (APE), bir Proof-of-work konsensüsü kullanır ve ETH ağında oluşturuldu ve içerik oluşturucular, geliştirdikleri bir blockchain oyunu için para birimi olarak kullanılacağını iddia etti. ApeCoin (APE), hangi kullanım için kullanılırsa kullanılsın gelişmek için gerekseme duyduğu tüm kabiliyete haizdir.

ApeCoin’in (APE) mühim yükselişi, piyasaya sürülmesinden bir tek birkaç gün sonrasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 17.17 $’a ulaştığını görmüş oldu.

Aşağıda daha fazlasını öğrenin:

Ön satış: https://enter.cashfi.finance/register

Internet sayfası: https://cashfi.finance/

Telgraf: https://t.me/CashFi_Token

Twitter: https://twitter.com/CashFi_Token

Instagram: https://www.instagram.com/cashfitoken

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası