Coinbase, Az Bilinen Ethereum Ölçeklendirme Altcoin ve Mid-Cap Stablecoin Projesi için Destek Duyurdu

0


Katman 2 ölçeklendirme çözümü, ABD’nin en iyi kripto borsası Coinbase’in dijital varlık listesine bir durağan(durgun) para borsası ile beraber katılıyor.

madeni para tabanı diyor Boba Network (BOBA) ve Gemini USD (GUSD), uygun likidite koşulları karşılandığında Tether (USDT) ile eşleştirilmiş ticarete başlamış olacak.

Boba Network, geleneksel sıfır data toplamalarından daha azca katı ve veri ağırlıklı bir işlem doğrulama yöntemi olan iyimser toplamaları kullanır. Mahalli token BOBA, yönetim ve stake için kullanılabilir.

Proje, Ethereum (ETH) üstüne inşa edilen merkezi olmayan uygulama (DApps) geliştiricilerini güçlendirmek için geliştirildi.

Boba Network, bu hafta bir roller coaster fiyat hareketi yaşadı ve Coinbase listelerinin ilk kırıldığı ilk Salı günü 0,34 $ ‘dan 0,46 $’ a kadar %35,2 artarak 0,46 $’ a terfi etti.

BOBA o zamandan beri düzeltildi ve şu anda gün için %17,6 düştü ve yazı yazılırken 0,36 dolardan işlem görüyor.

Coinbase’e ek olarak, kıymetini ABD dolarına sabitlemeyi amaçlayan Gemini kripto para borsası tarafınca oluşturulan bir durağan(durgun) para olan Gemini USD de katılıyor.

Proje internet sayfasına gore, kullanıcılar yalnızca GUSD için dolarlarını 1’e 1 takas etmekle kalmıyor, hem de altcoin, merkezi olmayan borsalarda (DEX’ler) öteki kripto varlıkları takas etmek için de kullanılabilir.

Şu anda, İkizler Doları 0,98 dolardan birazcık daha düşük bir değerde.

Fiyat İşlemini Denetim Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Direkt gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecanFeysbuk ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Denetim Edin

&nbsp

Mesuliyet Reddi: The Daily Hodl’da anlatılan görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi yada dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan ilkin lüzumlu özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ilişkin bulunduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin yada dijital varlığın satın alınmasını yada satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı müessese pazarlamasına katıldığını lütfen ihmal etmeyin.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/herryfaizal/AlexRoz

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası