Coinbase CEO’su, Bitcoin ve Ethereum’un Fiyatının Aniden Yükselmesiyle Çarpıcı Kripto Tahmini Yayınladı

0


Bitcoin

BTC
ve mühim bir farkla en büyük iki kripto para birimi olan ethereum, son yıllarda büyük bir fiyat patlamasından sonrasında dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcıyla övünüyor.

Abone Şimdi Forbes’in CryptoAsset ve Blockchain Danışmanı ve uçucu bitcoin ve kripto pazarında başarıya ulaşmış bir halde gezinin

Bitcoin fiyatı, iki yıl ilkin 10.000 doların altındayken, geçen senenin sonlarında bitcoin başına neredeyse 70.000 dolara yükselirken, ethereum fiyatı da benzer bir artış görmüş oldu. Bununla beraber, her ikisi de tüm zamanların en yüksek seviyelerinden ortalama %40 düştü.

Şimdi, büyük bitcoin ve kripto borsası Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, önümüzdeki on yılda büyük bir kripto kullanıcısı akışı olacağını tahmin ediyor – 2032 yılına kadar 1 milyar insanoğlunun kripto kullanacağını tahmin ediyor.

Piyasada bir adım önde olmak ve son olarak kripto haberlerini idrak etmek ister misiniz? Şimdi parasız kaydolun KriptoKodeksiKripto yatırımcıları ve kripto meraklıları için günlük bir bülten

Bu hafta Milken Enstitüsü Küresel Konferansı’nda konuşan Armstrong, “Tahminim, 10-20 yıl içinde kripto ekonomisinde GSYİH’nın mühim bir bölümünün gerçekleştiğini göreceğiz” dedi. Bloomberg. San Francisco merkezli Coinbase, şu anda 100 ülkede ortalama 90 milyon doğrulanmış kullanıcıya haiz.

“Kripto ekonomisi”, işletmeler ve hizmetler bitcoin, ethereum ve öteki kripto para birimleri çevresinde ortaya çıktıkça, son birkaç yılda hızla büyüdü.

Merkezi olmayan finans (DeFi) – kripto teknolojisinin borç verenlerin ve sigortacıların yerini alabileceği fikri – ve takas edilemez tokenler (NFT’ler) olarak malum blok zinciri tabanlı dijital koleksiyonlar, yalnız birkaç yıl içinde milyarlarca dolarlık pazarlar haline geldi.

Feysbuk’un ana şirketi Meta ve Elon Musk’ın elektrikli otomobil şirketi Tesla dahil olmak suretiyle dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden bazıları

TSLA
, kriptoyu benimsemeye başladı. CEO Mark Zuckerberg yönetimindeki Meta, NFT’lerin mühim bir rol oynamasının beklendiği sözde metaverse dijital yaşamına genişlemek istiyor. Tesla, kurumsal bilançosuna bitcoin ekledi ve kripto ödemelerini denemeye başladı.

Wall Street’teki finans devleri de yavaş yavaş müşterilere kripto hizmetleri sunmaya başladı. Ark Investment Management’ın CEO’su, web3’ün en büyük destekçilerinden önde gelen ve bazılarının mevcut Silikon Vadisi merkezli modeli başarabileceğini düşündüğü kripto ve blok zinciri tabanlı yeni nesil webin adı olan Cathie Wood, Armstrong ile beraber uyardı. finans şirketleri geride kalmasın.

Wood, “DeFi ve yeni nesil web söz mevzusu olduğunda, birçok finans şirketinin kabiliyetlerini kriptoya kaptırdığını görüyoruz” dedi. Bloomberg. “Doğrusu bunu ciddiye almaları gerekiyor, yoksa içi boşalacak.”

için şimdi kaydolun KriptoKodeksi—Kripto meraklısı için parasız, günlük bir haber bülteni

FORBES’TEN DAHA FAZLASI‘Dünyanın Baskın’ Madeni Para-Efsanevi Bitcoin ‘Balina’, Fiyat Oynaklığının Ethereum ve Diğerlerini Vurmasıyla Sürprizini Deklare etti İlk Üç Kripto Seçimi
FORBES’TEN DAHA FAZLASI‘Dünyanın Baskın’ Madeni Para-Efsanevi Bitcoin ‘Balina’, Fiyat Oynaklığının Ethereum ve Diğerlerini Vurmasıyla Sürprizini Deklare etti İlk Üç Kripto Seçimi

Ayrıca, kripto endüstrisi, federal kurumları blok zinciri işletmeleri için bir kaide kitabı üstünde ortaklık halletmeye yönlendiren bir Biden yönetiminin yürütme emrini takiben gelişen düzenleyici görünüm hakkında iyimser hissediyor.

Armstrong, Washington’daki insanların ortalama yarısının artık kripto yanlısı bulunduğunu tahmin ederek, “DC’de gerçek bir kripto şüphecisi ile tanışmak giderek daha zor hale geldi” diye ekledi. Araştırmalar, kripto endüstrisi lobisinin son birkaç yılda bitcoin fiyatıyla beraber patladığını buldu.

Bitcoin, ethereum ve öteki büyük kripto para birimlerinin fiyatı, bazılarının tahmin edilenden daha şahin olabileceğinden ve birkaç pozitif yönde küresel bitcoin ve kripto gelişmelerinden sonrasında yakından telgraf edilen Federal Biriki faiz oranı artışının arkasına tırmanarak bu hafta terfi etti.

Bitcoin ödül uygulaması Lolli’nin baş teknoloji sorumlusu Matt Senter, e-postayla gönderilen yorumlarda, “Artan sayıda ülke bitcoin’i bir para birimi olarak yasallaştırıyor, finansal altyapıyı güçlendirme, servet yaratmayı kolaylaştırma ve finansal kaynaklara direkt erişim sağlama kabiliyetini benimsiyor” dedi. .

“Enflasyon sebebiyle ABD dolarının devalüasyonu ile, şimdi kendimizi, krizdeki eski finansal sistemimize anti-enflasyonist, aracısız bir alternatif olarak bitcoin’in küresel ana akım benimsemesini katalize eden muhteşem bir fırtınada buluyoruz.”

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası