Coinbase CEO’su, SEC’in Wells bildiriminden sonra açıklama yaptı

madeni para tabanı CEO Brian ArmstrongABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından (saniye) Wells, bildirimi aldıktan sonra şirketin moralinin düzeldiğini söyledi.

“SEC tarafından sunulan Wells’in açıklaması büyük bir moral oldu. Ortak bir amacımız olması güzel, ancak birincil hedefimizin müşterilerimiz için daha iyi ürünler üretmek olduğunu asla unutmayın. Politik ortamın iyileştirilmesi gerekiyor ama yeterli değil.” “

Wells Bildirimi, genellikle SEC’in bir şirkete veya kişiye yaptırım uygulamayı planladığını size bildirmek için gönderilen bir mektuptur. Coinbase CEO’su Armstrong’un Twitter’daki açıklaması, kripto para birimi topluluğunda birçok kişinin sorularını gündeme getirdi.

Coinbase ve SEC arasında ne oldu?

SEC, kripto para borsası Coinbase’e staking ve varlık listelemeleriyle ilgili bir Wells bildirimi göndermişti. CEO Armstrong, önceki tweet’lerinde Wells’in açıklamasının içeriğinden, şirketin yasal konumundan ve müşterilere olan bağlılığından bahsetmişti. Armstrong’un ekibini ve kripto topluluğunu bir araya getirme girişimlerine rağmen, SEC tarafından devam eden soruşturma endişe yaratmaya devam ediyor.

Kripto topluluğunun çoğu, Armstrong’un tweet’ini destekledi. Ancak kripto topluluğu tarafından yapılan bazı yorumlar alaycı ve alaycıydı. Birçoğu Brian Armstrong’u SEC soruşturmasını küçümsemekle ve gurur ve kibirle hareket etmekle suçladı. Diğerleri, Armstrong’un SEC’e verdiği yanıtla alay ederek, şirketin düzenleyici tarafından yasa dışı sayılan bir üründe artık ısrar etmemesi gerektiğini öne sürdü.

Coinbase’in geleceği, genel olarak düzenleyici çevre, CEO Armstrong ve kripto para birimi topluluğunun tepkisine bağlı olabilir.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası