Crypto Insider, Bitcoin, Ethereum, Altcoins ve Hisse Senetleri için Stark Uyarısı Verdi, Geniş Ölçekli Katliam Geldiğini Söylüyor

0


Kripto borsa platformunun kurucu ortağı BitMEX, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), altcoinler ve borsanın büyük bir fiyat düşüşüne doğru hızla ilerlediğini düşünüyor.

Arthur Hayes, yeni bir makalesinde, Federal Biriki ve dünyadaki öteki merkez bankalarının parasal koşulları sıkılaştırarak enflasyonla savaşım ettiğini söylüyor.

Hayes’e nazaran, dünya çapındaki merkez bankalarının şahin duruşu, Bitcoin ve Ethereum ile oldukça ilişkili olan Nasdaq 100 (NDX) için iyiye alamet değil.

“Küresel gelişme, Rusya/Ukrayna savaşının devam etmesi ve ihtimaller içinde tırmanması sebebiyle artan emtia fiyatlarıyla düşecek. Bu, uyumlu merkez bankalarının yokluğunda, taşlar üstünde de negatif bir ağırlık oluşturacaktır. [stocks]. Ipso facto, NDX düşecek ve kripto da düşecek.”

Kaynak: Arthur Hayes/Orta

Hayes, 2022’nin ikinci çeyreğinin sonunda Bitcoin’in 30.000 dolara düşeceğini ve Ethereum’un 2.500 dolara düşeceğini tahmin ediyor.

“Bu sayılara içgüdüsel bir his haricinde pek bir bilim yok. Can can sıkan kısım, fiyatlar oldukça cazip olduğu için biriktirmeye başladığım bir takım altcoin var. Bu coinlerin bazıları tüm zamanların en yüksek seviyesinden %75 düşmüş olsa da, onların bile yaklaşan kripto katliamından kurtulabileceklerine inanmıyorum. Bundan dolayı, Haziran 2022’de hem Bitcoin hem de Ether üstüne çöküş satın alıyorum.”

Şubat ayında, BitMEX’in bir öteki kurucu ortağı olan Hayes ve Benjamin Delo, borsalarında kara para aklamayı önleme protokolleri oluşturma mevzusunda kasten başarısız olarak Banka Gizliliği Yasasını ihlal etmekten suçlu bulundular.

Hakkaniyet Bakanlığı’na nazaran, hem Hayes hem de Delo 10 milyon dolar para cezası ödemeyi kabul etti.

Fiyat İşlemini Denetim Et


Bizi takip edin heyecanFeysbuk ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Denetim Edin

Mesuliyet Reddi: The Daily Hodl’da anlatılan görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi yada dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan ilkin lüzumlu özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ilişik bulunduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin yada dijital varlığın satın alınmasını yada satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı müessese pazarlamasına katıldığını lütfen ihmal etmeyin.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/jamesteohart

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası