Cryptocurrency USA: Shiba Inu bu yıl en yüksek yükselen altcoin olabilir mi?

0


Altcoini ne getirdi Shiba Inu Ocak 2021’deki belirsizlikten 27 Ekim 2021’de 0,00008841 $’a deli yükselişi yatırımcının bilincine düştü. kıymet artışı bir yıldan azca bir sürede %121.000.000 civarındaydı.

Sadece yatırımcılar yükselişin devam edeceğini umuyorsa yanılıyorlardı. Şimdi, memecoin bir son tarihe yaklaşıyor, bu da tekrar asla bu yüksekliklere ulaşmayacağı anlamına gelebilir.

19 Nisan itibariyle, Shiba Inu madeni parasının kıymeti ortalama 0,00002515 ABD dolarıdır. yukarıda belirtilen zirveye kıyasla dört kat daha düşük. 0,01 $’a bile yetişmesi için, Shiba Inu’nun jetonunun, 19 Nisan 2022’de bu yazının yazıldığı sıradaki (0,0002515 $) değerinden ortalama %40.000 oranında artması gerekir.

muhasebe internet sayfası rengârenk aptal olduğuna inanıyor Shiba Inu hakkında yeni yada garip bir şey yok onu kıymetli kılmak için, bırakın 0,01$’ı vurun. Ödeme altcoinlerinin %93 ila %99’unun, zirveye ulaştıktan 12 ila 24 ay sonrasında maksimum değerlerinden vazgeçtiğini iddia ediyorlar.

Shiba Inu madeni para kısa süre ilkin Robinhood kripto internet sayfasında basıldı ve bunun madeni paraya olan talebi çoğaltması umut ediliyor. Bazı analistler başarısız olmasını beklerken, bazı cryptobros aslına bakarsanız madeni parayı ve yeni parayı müjdeliyor. Dogecoingeçen yıl patlayan memecoin.

Bununla beraber, daima olduğu şeklinde, kripto para biriminde hangisinin yükselip düşeceğini tahmin etmeye çalışmak neredeyse olanaksız.

Altcoinler nedir ve Bitcoin’den iyi mi farklıdırlar?

Dan beri Bitcoin ve kripto para birimleri 2018’de patladı, ötekiler başarıyı kopyalamaya çalıştı. Bunlar altcoinler, özetlemek gerekirse ‘alternatif paralar’.

Altcoinler, Bitcoin olmayan tüm kripto para birimlerini ihtiva eder. Toplu siteye nazaran istatistikçivar dünya genelinde 10.300’den fazla altcoin. Bunlar, Dogecoin şeklinde şakaya yeni başlamış olan ufak madeni paralardan oluşur. Başlangıçta kripto kullanıcılarını trollemeye başlamış olan Dogecoin, başlı başına bir canavar haline geldi. Madeni para Reddit tarafınca alınana kadar kıymeti on kat arttı.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası