Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı… Emeklilere zam sinyali


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emekli maaşı ve ikramiyelerin daha da artırılması için çalışmaların yapıldığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emekli maaşları ve ikramiyelerin artırılması için hesap yapıldığını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malatya halkına seslendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Emeklilerimizin en düşük emekli maaşını 7 bin 500 liraya, bayram ikramiyesini 2 bin liraya çıkardık. Bu rakamı daha da artırıyoruz.”

“7500 LİRE ÜZERİNDE EMEKLİLİK ALANLARA MİNNETTAR OLACAK HABERİ PAYLAŞACAĞIZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Seçim sonrası 7 bin 500 liranın üzerinde emekli maaşı alan vatandaşlarımızı sevindirecek bir haberi milletimizle paylaşacağız.

ASGARİ ÜCRET ARA GELİYOR

Emeklilik ve ikramiyelerin yanı sıra asgari ücret çalışmaları da devam ediyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Temmuz ayında asgari ücrette geçici bir artış olacağını söyleyerek, üzerinde çalışılan rakamla ilgili ayrıntı vermedi.etiketler

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası