Daha Yüksek Gaz Ücretlerinden Kaçınmak İçin Bitgert Zinciri Üzerinde Bir Köprü Kuracak Ethereum Projeleri

0Analytics Insight tarafınca
2 Nisan 2022

Devrim niteliğindeki Bitgert BRC20 zinciri, gazsız ve en süratli blok zinciri ile oyunun kurallarını değiştirmiştir.

Ethereum, son birkaç gündür piyasada fazlaca iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu. ETH yükselişe geçmiş olsa da, bununla beraber 2022’nin büyük bölümünde düşen kripto paralardan biriydi.

Kripto para birimlerinin çoğunu etkileyen düşen piyasa fiyatlarının yanı sıra, Ethereum zinciri zincir performansıyla ilgili problemler yaşıyor. Pahalı gaz tutarı ve yavaş zincir, en büyük Ethereum sınırlamalarıdır.

Bundan dolayı Ethereum projeleri, yüksek gaz ücretini ve yavaş hızı aşmak için Bitgert zincirine köprüler kuruyor. Bitgert (BRISE) blok zinciri ve köprüsünün endüstride iyi mi devrim yarattığı hakkında daha çok bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bitgert

Bitgert ekibi bu projeyi geliştirmek için fazlaca şey yapmış oldu, sadece en muhteşem gelişme Bitgert blok zincirinin oluşturulması ve piyasaya sürülmesi oldu. Devrim niteliğindeki Bitgert BRC20 zinciri, gazsız ve en süratli blok zinciri ile oyunun kurallarını değiştirmiştir.

Sadece, öteki tüm ağ kullanıcılarının BRC20 blok zincirinin avantajlarından yararlanmasını sağlamak için ekip, öteki tüm ağlardan kullananların Brise zincirine geçmesini elde eden Bitgert köprüsünü kurdu. Bir çok Ethereum projesi, yüksek gaz ücretinden kaçınmak için artık köprülerini Bitgert zincirinde inşa ediyor.

Ethereum ekibi gaz tutarında bir indirim duyuru etmesine karşın, gaz, Bitgert zincir gaz tutarı ile karşılaştırıldığında hala fazlaca pahalı kabul ediliyor. Bundan dolayı birçok blok zinciri projesi, geliştiriciler için daha kolay bir zincir olan Bitgert BRC20 blok zincirine taşınıyor.

Centcex

Son birkaç gündür fazlaca iyi performans gösteren öteki kripto para birimi Centcex. Proje, ekibin daha süratli teslimat yapması sebebiyle Bitgert projesiyle karşılaştırıldı. Ürünlerin geliştirilmesine başlanması da dahil olmak suretiyle, belirlenen tüm Centcex kilometre taşlarına zamanında ulaşılmıştır.

Centcex ekibi ürünleri geliştirmeye çoktan başladı ve şu anda kripto para birimi değişiminin inşası da neredeyse tamamlandı. Centcex staking programı da yakında başlamış olacak. Centcex ekibinin geliştirdiği birden fazla dApp, kullanıcı tabanı ve öteki birçok kripto ürünü de var.

Bundan dolayı, Centcex projesi sektördeki en yüksek destek programlardan birini sunmak suretiyle tasarlanmıştır. Bu yüzden kripto topluluğu bu projeyi satın alıyor.

Ethereum

Ethereum zinciri, ürünlerinin çoğunu Bitgert zincirine yitirmek suretiyle. Ethereum kullanıcılarının en büyük şikayeti, işlem yapmak için onlara fazlaca pahalıya mal olan yüksek gaz tutarı olmuştur. Bundan dolayı Ethereum zincirindeki işlemler Bitgert benzer biçimde öteki zincirler benzer biçimde süratli büyümüyor.

Mesele bununla beraber, işlem hacimlerinde azalma yaşayan Shiba Inu benzer biçimde Ethereum tabanlı projelerin büyümesini de etkiliyor. Sadece Bitgert blok zincirinde köprüler kuran Ethereum projelerinin bir çok, Ethereum zincirinin sınırlandırılmasını önleyecektir.

Bitgert köprüsü, Ethereum projelerinin en düşük gaz tutarının ve daha süratli bir zincirin keyfini çıkaracakları Bitgert zincirine geçmelerini sağlayacak. Bu projelerden bazıları, Bitgert zincirine geçtikleri anda heyecanlarını tekrardan alevlendirecek.

Bu makaleyi paylaş

paylaşım işini yap

yazar hakkında

Yazar hakkında daha çok informasyon

Analitik Öngörü


Analytics Insight, veriye dayalı teknolojiler dünyasından içgörüler, eğilimler ve görüşlere adanmış etkili bir platformdur. Dünya genelindeki Suni Zeka, Büyük Veri ve Analitik şirketleri tarafınca meydana getirilen gelişimleri, tanınmayı ve başarıları izler.

Analytics Insight’tan daha fazlası

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası