DeFi Teklifleri (BID) Cumartesi Riskine Değer mi?

0


DeFi Teklifleri, aşağıdakilerden yüksek risk derecesi alır: YatırımcılarGözlemci çözümleme. Tescilli puanlama sistemi, fiyatı son 24 saat içinde hareket ettirmek için ne kadar para icap ettiğini çözümleme eder. Metrik, sınırı olan ticaretle bir jetonun ne kadar manipüle edilebileceğini değerlendirmek için hacimdeki ve piyasa tutarındaki son değişikliklere bakar. Skor 0 ile 100 içinde değişmiş olur, düşük puanlar yüksek riski temsil eder ve yüksek değerler düşük riske eşittir.

YatırımcılarGözlemci DeFi Tekliflerine yüksek bir Risk/Ödül Puanı veriyor. Bunun sizin için ne anlama geldiğini öğrenin ve DeFi Tekliflerinde kalan sıralamaları alın!

Tecim Analizi

BID’nin mevcut risk puanı, nispeten yüksek riskli bir yatırım olduğu anlamına gelir. Ilk olarak risk değerlendirmesiyle ilgilenen yatırımcılar, riskli yatırımlardan kaçınmak (yada potansiyel olarak aramak) için bu puanı en yararlı bulacaktır. Son 24 saatlik işlem itibariyle DeFi Teklifleri %20.79 daha düşük olup, bunun şu anki fiyatı 0.014105376$’dır. Fiyat hareketi, hacmin averaj seviyesinin altında olmasıyla aynı zamana denk geldi ve tokenin piyasa kıymeti terfi etti. Tokenin piyasa kıymeti şu anda 326.760,08 dolar iken, son 24 saat içinde 1.874.90 dolar değerinde kripto takas edildi. Son zamanlarda hacim ve piyasa tutarındaki değişikliklere bakılırsa fiyat hareketi, BID’ye yüksek risk değerlendirmesi veriyor.

Özet

BID’nin son 24 saatteki fiyat oynaklığı, işlem hacmindeki değişimlerle beraber fiyat oynaklığı sebebiyle yüksek bir risk analiziyle sonuçlanır ve yatırımcılara şu andan itibaren jetonun manipüle edilebilirliği mevzusunda endişelenmeleri için bir niçin verir. DeFi Tekliflerine (BID) ilişkin tam Raporu almak için Buraya tıklayın.

Bilgide Kalınca

Günlük sabah güncelleme bültenimize abone olun ve bilinmesi ihtiyaç duyulan piyasa haberlerini, hareketlerini ve daha fazlasını asla kaçırmayın.

kayıt olduğunuz için teşekkürler! Morning Update haber bültenini almaya hazırsınız

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası