Digital Assets Exchange Crypto.com, Az Bilinen İki Altcoin İçin Destek Sunuyor

0


Singapur merkezli dijital varlık borsası Crypto.com, iki düşük kıymetli altcoin için destek sunuyor.

Perşembe günü, borsa, ücret ödemeden aktarılabilen merkezi olmayan, eşler arası bir kripto para birimi olan Nano’yu (XNO) listeledi.

Nano protokolü, giriş engellerini azaltmak ve mahalli para birimini günlük kullanım için ergonomik hale getirmek için minimum kaynaklar üstünde emek vermeyi amaçlar.

XNO, yazı yazılırken 1.16$’dan işlem görüyor. Piyasa değerine gore 216. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %1,5’ten fazla arttı.

Çarşamba günü, Crypto.com, Ethereum (ETH) için bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Optimism’i (OP) listeledi. Mahalli belirteci OP, 31 Mayıs’ta piyasaya sürüldü ve ağ kaynaklarının yönetimi ve tahsisi için kullanılıyor.

Coinbase bu haftanın başlarında OP’yi listeledi ve borsa diyor ek olarak Coinbase Custody soğuk depolama güveninin bir parçası olan 200’den fazla varlık listesine Optimism’i ekliyor.

Coinbase Custody, büyük parası olan kurumsal yatırımcılar için bir gizleme hizmetidir. New York Eyaletinde kiralanmıştır ve müşterilere büyük oranda kripto depolamak için son aşama güvenli bir yol sağlamak suretiyle tasarlanmıştır.

Binance, Çarşamba günü İyimserliği de listeledi. Piyasa değerine gore 145. sıradaki kripto varlığı olan OP, yazı yazılırken 1,43 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %14’ten fazla arttı.

Fiyat İşlemini Denetim Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Direkt gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecanFeysbuk ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Denetim Edin

Mesuliyet Reddi: The Daily Hodl’da anlatılan görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi yada dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan ilkin lüzumlu özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ilişkin bulunduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin yada dijital varlığın satın alınmasını yada satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kurum pazarlamasına katıldığını lütfen ihmal etmeyin.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/svetabelaya/WindAwake

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası