DOGE Galibiyet Serisi 0,077 Doları Geri Almayı Amaçlıyor

0


4 saat ilkin gösterildi

Dogecoin(DOGE) fiyatı art arda beşinci gün yükseliyor ve azalan trend çizgisinin birleşik direncine ve 0,077$ işaretine meydan okuyor. Başarıya ulaşmış bir kırılma, yükseliş momentumunu hızlandıracak ve altcoini 0.0934 dolara çıkaracaktır.

Anahtar noktaları:

  • DOGE piyasa kıymeti son dokuz günde %50 kıymet kazanmıştır.
  • Günlük RSI eğimi yükseliş bölgesinde yükseliyor
  • Dogecoin madeni parasındaki 24 saatlik işlem hacmi 1,15 Milyar Dolardır ve bu da %146.5’lik bir kazanç anlamına geliyor.

DOGE/USDT GrafiğiKaynak-İşlem Görünümü

Haziran’ın üçüncü haftasında, DOGE/USDT çifti, yüksek talep bölgesini gösteren birden fazla düşük fiyat reddetme mumu gösterdi. 19 Haziran’da memecoin bu yeni destekten yükselişe geçen bir mumla toparlandı ve yeni bir yardım rallisi başlattı.

İyileşme rallisi, 0.066$’lık anlık direnci geri almış olduğu ve peşinden 0.77$’lık birleşik dirence ve azalan trend çizgisine ulaşmış olduğu için DOGE jetonunu %50 daha çok yükseltti.

Sadece, 26 Haziran’da DOGE fiyatı, hacim olarak mühim bir pompa tarafınca desteklenmesine karşın genel direnci aşamadı. Uzun soluklu ret mumu, satıcıların bu seviyeyi şiddetle savunduklarını vurguluyor.

Ek olarak, bugün madeni para fiyatı %5,85 arttı ve bu direnci kırmaya çalışıyor. Alıcılar 0,077 dolar direncinin üstünde bir mum kapanışını yönetirse, devamlı satın alma altcoini %22 oranında 0,093 dolara yükseltecek.

Tersine, satış baskısı devam ederse ve alıcıları başka bir ret mumuyla geri çevirirse, DOGE 0,66 dolarlık çevrilmiş desteği tekrardan kontrol etmek için %10,3 düşüş yaşayabilir.

Teknik gösterge

Günlük RSI eğimi, piyasadaki kuvvetli zorbalığı vurgulayan kademeli bir ralliyi gösteriyor. Ek olarak, %50 işaretinin üstündeki gösterge kıymeti, tüccarlar içinde pozitif bir algıya işaret ediyor.

Bununla beraber, 0,77 dolar civarında dolaşan 50 günlük EMA, madeni para alım satımları üstünde ek direnç baskısı yaratıyor. Ek olarak, 200 günlük EMA, Kasım 2022’den bu yana dinamik bir direnç görevi görüyor.

  • Direnç seviyeleri – 0,077 dolar ve 0,093 dolar
  • Destek seviyeleri – 0,0636 ABD Doları ve 0,05 ABD Doları

Son 5 senedir Gazetecilik alanında çalışıyorum. Blockchain ve Cryptocurrency’i son 3 yıldan beri takip ediyorum. Moda, güzellik, eğlence ve finans benzer biçimde çeşitli değişik mevzularda yazdım. bana brian (at) coingape.com adresinden ulaşın

Sunulan içerik, yazarın kişisel görüşünü içerebilir ve piyasa koşullarına tabidir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ilkin pazar araştırmanızı yapın. Yazar yada gösterim, kişisel mali kaybınızdan görevli değildir.

Hikayeyi Kapat

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası