DOGE, (*22*) ve GALA Fiyat Analizi: 22 Mayıs

0


Bir çok grafikte kısa gövdeli mum çubuklarının yansıttığı şeklinde, altcoin piyasası son birkaç gün içinde oynaklıktan kaçındı.

DOGE, SAND ve GALA, 12 Mayıs’ta birkaç aylık/senelik en düşük seviyelerinden bir artış gördükleri için daha geniş pazarda yankı buldu. Şimdi, boğaların hala satın alma hacimlerini çoğaltması gerekirken, sıkıştırma aşamasının zincirlerini kırmak için savaşım ediyorlar.

Dogecoin (DOGE)

Kaynak: TradingView, DOGE/USD

Daha geniş piyasa tasfiyeleri yardımıyla, DOGE satıcıları Nisan ayındaki yüksek seviyelerinden yeni bir hamle buldu. Güneye giden yolculuğunda kripto para, altı aylık trend çizgisi bariyerinde (beyaz) bir miktar yükseliş direnci buldu. Sadece (10 Mayıs’tan itibaren) ortalama %45’lik bir düşüş, mem-coin’i 12 Mayıs’ta 13 ayın en düşük seviyesine çekti.

Altcoin, kendisini 0,07 dolarlık taban çizgisinden aldığından beri, oynaklığını azalttı ve dokuz günlük bir sıkıştırmada yer değiştirdi. Ayrıca, alıcılar aracı devirmek için savaşım etti. 20 EMA (kırmızı).

Basın zamanında, DOGE 0,0845 dolardan işlem görmüş oldu. Ayın bir çok için dengesinin üstünde bir nokta bulamadıktan sonrasında, RSI kuvvetli bir satış gücü sergiledi. Boğaların 0,08 dolar seviyesinin altına ihtimaller içinde bir düşüşten kaçınmak için endekste 50 işaretinin üstünde bir kapanış yapması gerekiyordu. Ek olarak, ile OBV daha düşük dipleri işaretleyerek, fiyatla hafifçe bir yükseliş farklılığı gözlemledi.

Sandbox ((*22*))

Kaynak: TradingView, SAND/USDT

Trend çizgisi direnci (beyaz) önceki satın alma rallisini reddettikten sonrasında, satıcılar fiyatı 1,1 $ taban çizgisine kadar çekerek trendi kendi lehlerine yönlendirdi. %23,6 Fibonacci direnci tüm toparlanma girişimlerini reddederken, SAND 1,3 dolar bölgesinin yakınında sıkı bir aşamaya girdi.

Şimdi, altcoin 4 saatlik süre diliminde düşüş flamalarına şahit oldu. altında devamlı bir kapanış 20 EMA (kırmızı) kısa vadede alıcılar için zararı dokunan olabilir.

Basın zamanında, SAND son 24 saatte ortalama %4,66 artışla 1,3463 dolardan işlem görmüş oldu. bu RSI 56 puanlık tavana çarptıktan sonrasında orta çizgiyi sadece son birkaç saat içinde düzleşmek için geçti. Şaşırtıcı bir halde, CMF kuvvetli bir satın alma gücü elde etmek için dik bir yükseliş yaşadı. Sadece bu kuzeye doğru yolculukta ihtimaller içinde bir düzeltme, alıcılar için kısa vadeli bir aksiliğe yol açabilir.

GALA

Kaynak: TradingView, GALA/USDT

GALA, 0.162 $ seviyesini koruyamadıktan sonrasında kalan avantajını yitirdi. Bu puanı kaybettiğinden beri, yaşamsal fiyat puanlarını çoklu satışlara yitirdi.

Son satış aşaması, GALA’yı temel çizginin (yeşil) altına itti. Bollinger bantları (BB). Boğalar, BB’nin alt bandından elde edilmiş bazı kazanımları destekleyerek süratli bir halde cevap verdi. Sadece 0.1 $ işareti ciddi engeller oluşturdu ve alt birimi düşük volatil bir aşamaya soktu.

Basın zamanında, GALA 0,08355 dolardan işlem görüyordu. bu RSI dik trend çizgisi desteği (beyaz trend çizgisi) oluşturduktan sonrasında hafifçe bir yükseliş trendindeydi. Tarafsızlık yanıp sönerken, fiyatın BB’nin alt bandına doğru düşmesini önlemek için endeksin orta çizginin üstünde kapanması gerekiyordu.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası