DOGE ve SHIB diğer madeni paralardan daha iyi performans gösterebilir mi?

0


Madeni paraların bir çok kırmızı bölgede olduğundan, ayılar haftanın son gününde boğalardan daha kuvvetli çıktı.

CoinMarketCap’in en iyi paraları

BTC/USD

Bitcoin (BTC), yeşil bölgede işlem görmeye devam eden kripto paralar içinde yer ediniyor. Sadece dünden bu yana hafifçe bir büyümeye karşın, geçen hafta %8.31 düştü.

BTCUSD

TradingView tarafınca BTC/USD grafiği

Bitcoin (BTC) 44.000 doların üstünde sabitlenemedi, bu da alıcıların daha fazla gelişme için enerji biriktirmek için daha fazla zamana ihtiyacı olabileceği anlamına geliyor. Bu şekilde bir izahat, azalan satış işlem hacmi ile de teyit edilmektedir. Bu durumda, boğalar 40.000 dolarlık yaşamsal işareti tutabiliyorsa, yükseliş senaristliği geçerliliğini koruyor. Başka bir durumda, 32,871 dolardan destek seviyesine bir düşüş mümkün.

Bitcoin, basın zamanında 42.557 dolardan işlem görüyor.

DOGE/USD

DOGE, meme coin’in fiyatı %3,62 arttığı için bugünün listesinden en fazla kazanan oldu.

KÖPEK

Trading View tarafınca DOGE/USD grafiği

DOGE, kısa sürede oluşturulan direnç seviyesinden 0.1731 $’dan yanlış bir çıkış yapmış oldu. Fiyat da 0.1537 $ ile başka bir seviyenin altına düştü, bu da madeni paradan süratli gelişme beklenmemesi gerektiği anlamına geliyor. Bu durumda, daha ihtimaller içinde senaryo, ayın sonuna kadar 0.14$-0.16$ aralığında yatay işlem yapmaktır.

DOGE, basın zamanında 0.1519 dolardan işlem görüyor.

SHIB/USD

SHIB, DOGE’nin son 24 saatte %2’lik yükselişini takip etti.

SHIB

TradingView tarafınca hazırlanan SHIB/USD grafiği

Bugünkü büyümeye karşın, oran geniş bir kanalın ortasında, 0.00001695 dolarlık destek ve 0.00003523 dolarlık direnç içinde yer aldığından, SHIB orta vadeli sıralamada ne yükselişte ne de düşüşte. Mevcut haftalık mum kırmızıyı kapatmak suretiyle, bu da şu anda durumu ayıların denetim etmiş olduğu anlamına geliyor.

SHIB, basın zamanında 0,00002460 dolardan işlem görüyor.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası