Dogecoin, FTX Token, Chainlink Fiyat Analizi: 10 Mayıs

0


(*10*)Piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum, büyük tasfiyelerin peşinden hemen hemen kilit seviyeleri geri alamadılar, BTC ticareti ortalama 31 bin dolar ve ETH 2.300 dolar seviyesindeydi.

(*10*)Netice olarak, Dogecoin, FTX token ve Chainlink benzer biçimde altcoinler, 10 Mayıs’ta birkaç aylık/senelik en düşük seviyelerine yöneldi. Alıcılar yüksek alım hacimlerini destekleyerek satışları engellemedikçe, piyasa yapısı önümüzdeki zamanlarda düşüş eğilimi sergilemeye devam edecektir.

(*10*)Dogecoin (DOGE)

Kaynak: TradingView, DOGE/USD

(*10*)Piyasa genelindeki tasfiyelerin peşinden, satıcılar bir dikdörtgen dip kırılmasının peşinden grafikte kuvvetli bir çekişe yol açtı. DOGE, altı aylık trend çizgisi desteğine (beyaz) doğru düşerken son üç günde ortalama %25’lik bir düşüş görmüş oldu.

(*10*)Sürpriz olmadan, son düşüş rallisi alt’ı seviyesinin altına çekti. (*10*)EMA şeritleri. (*10*)10 Mayıs’ta 13 ayın en düşük seviyesinden son toparlanma, kısa vadeli toparlanmanın kapılarını açtı. 0.11 dolarlık direnç, boğaların EMA şeritlerinin bağlarını fethetmesi ve bunlara meydan okuması için dirimsel ehemmiyet taşıyor.

(*10*)Basın zamanında, DOGE 0.1128 dolardan işlem görmüş oldu. bu (*10*)RSI(*10*) son birkaç saat içinde aşırı satım diplerinin küllerinden dünyaya geldi. Dengeyi kontrol etmek için 42 işaretlik direncin üstünde ikna edici bir kapanışa hala gereksinim var. Bunu tamamlamak için, (*10*)MACD (*10*)çizgiler kuvvetli bir satış ivmesini yineledi.

(*10*)FTX Simgesi (FTT)

Kaynak: TradingView, FTT/USD

(*10*)Yukarı kanal (sarı) çöküşün peşinden kontrolsüz bir aylık düşüşten sonrasında FTT, dokuz aylık taban çizgisinde 30 dolar seviyesinde dinlendi. Bu düzey, yedi haftalık trend çizgisi direncinde (önceki destek) duran bir tersine dönüşü hızlandırdı.

(*10*)bu (*10*)20 EMA(*10*) (kırmızı) nihayet dik cenup yönüne doğru eğildi. Fakat (*10*)süper trend(*10*) son 40 gün süresince satıcıları kayırırken devamlı kırmızı bölgede kaldı.

(*10*)Basın zamanında, FTT son 24 saatte %2,9 artarak 33.927 dolardan işlem görmüş oldu. RSI’ın üstün dereceli düşük seviyelerinden son zamanlarda canlanmasına karşın, (*10*)CMF (*10*)geçen gün süresince işaretlenmiş düşük zirveler. Dolayısıyla, -0.13 işaretinden bir geri çekilme, fiyat hareketiyle düşüş eğilimini teyit edebilir.

(*10*)Zincir Bağlantısı (BAĞLANTI)

Kaynak: TradingView, LINK/USDT

(*10*)LINK, aşağı yönlü bir kanalda ortalama bir ay sürdükten sonrasında, 10 dolarlık işareti kırdıktan sonrasında tüm yükseliş eğilimlerini geçersiz kıldı. Satıcılar, 10 Mayıs’ta 16 ayın en düşük seviyesini düşürmek için daha taze dinlenme alanları bulmaya devam etti.

(*10*)Ayıların mevcut trendin neredeyse tam kontrolünü ele geçirmesiyle LINK, son beş günde %35’in üstünde bir düzeltme görmüş oldu. Netice olarak, şimdi alt çitleri çevirdiler. (*10*)dirgen(*10*) destekten acil direnişe.

(*10*)Basın zamanında, LINK 8.81 dolardan işlem görmüş oldu. sürece (*10*)yukarı(*10*) (sarı) kuvvetli bir yükseliş farklıdır ve kuzeye giden yolculuğuna adım atar, boğalar bir ralliyi sürdürmeyi zor bulabilir.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası