Dual Miners resmi olarak 3 madencilik teçhizatını tanıttı

0


(*3*)HELSINKI, Finlandiya, 13 Nisan 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — Çift Madenciler (www.dualminers.com/) ön siparişlerde 20 milyon ABD Doları sınırını geçti. Dual Miners, dünya genelinde kripto endüstrisini değişiklik yapma potansiyeline haiz üç madencilik teçhizatının resmi tanıtımını duyurdu.

(*3*)Dual Miners, Cryptocurrency madencilik endüstrisindeki en deneyimli uzmanlardan bazıları tarafınca yönetilen, kullanım kolaylığı için evvelde yapılandırılmış ve bir ay kadar kısa bir sürede yatırım getirisi vaat eden üç çözüm oluşturmak için ASIC çip teknolojisini kullandı.

(*3*)Bir açıklamaya bakılırsa DualPro, DualPro Max ve en yeni DualPremium, tercih edilen blok zincirinde karlı operasyonları destekleyen firmanın mevcut ürünleridir.

(*3*)Dual Miners, Londra’da kurulmuş, Finlandiya, Cenup Kore ve Avustralya’da ofisleri bulunan bir çip tasarım ve üretim firmasıdır. Öteki şeylerin yanı sıra Blockchain teknolojisi ve teknolojik tasarım hakkında derinlemesine informasyon sahibi olan fazlaca sayıda ekibe haizdir.

(*3*)Şirket, kripto cüzdan geliştirme hizmetleri sağlamanın yanı sıra tüketicilere grafik işleme birimleri sağlıyor. Firmanın üç kıtada ofisleri bulunmaktadır. Piyasadaki kapsamlı deneyimi sebebiyle Dual Miners, Blockchain endüstrisinde sağlam bir isim edinmiştir.

(*3*)Netice olarak, Dual Miners hem nakliye hem de ithalat vergilerini karşılayarak tüketicilerin cihazın maliyetinden fazlasını harcamamalarına ve ek ücret ödemeden adım atmak için gerekseme duydukları her şeyi almalarına olanak tanıyacak.

(*3*)Çift Madenciler Hakkında

(*3*)Kendisini dünyanın ilk çift madencilik şirketi olarak tanımlayan Dual Miners, sırasıyla SHA-256 yada Scrypt teknolojisini kullanan dünyanın ilk önde gelen ikili Cryptocurrency madencilerini geliştirmek ve satmak amacıyla 2015 senesinde kuruldu. DualPro ile daha ilkin mevcut olandan daha düşük maliyetle daha çok güç sağlamak için yola çıktık. Dual Miners’ın merkezi Londra, Birleşik Krallık’tadır ve dünyanın öteki yerlerinde ofisleri bulunmaktadır. www.dualminers.com internet sayfasında şirket hakkında daha çok informasyon edinebilirsiniz.

(*3*)Daha çok detay www.dualminers.com/ adresinde

Michael Scott

(*3*)HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ
[email protected]
(+358) 41 4001034

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası