eksen sonsuz mu [AXS] Ronin hackinden iki hafta sonra hala şokta

0


Axie Infinity piyasası, Ronin saldırısının etkilerinden kurtulmaya çalışırken, Sky Mavis’in Operasyon Direktörü (COO) Alexsander Larsen, 23 Mart gecesi meydana gelen olayların tüm sorumluluğunu üstüne almak için öne çıktı.

Axie Infinity kaybedenleri hala panikliyor

Bununla beraber, hesap verebilirlik takdir edilse de, hack esnasında kaybedilen 625 milyon dolarlık yatırımcının yerini alamayacak. Sadece şirket, yatırımcılarına tazminat ödemek için elinden gelenin en iyisini yapıyor ve hatta kaybı telafi etmek için 150 milyon dolarlık fon toplamayı bile başardı.

Ne olursa olsun, o geceden bu yana AXS yatırımcılarına yayılan ürkü, kripto paranın düşen piyasa kıymeti sebebiyle bir tek fiyat açısından değil, hem de bir yatırım seçeneği olarak da kıymet kaybetmeye devam etmesiyle daha da kötüleşiyor.

Kasım ayının başından beri esasen düşüşte olan kripto paranın MVRV oranı 13 Mart’ta en düşük seviyesine geriledi sadece kısa süre sonra toparlandığı görüldü.

Ne yazık ki, yolculuğu saldırının duyurusu ile kısaldı ve bir sonraki düşüş, AXS için bir yıldan fazla bir sürenin en düşük noktasını oluşturdu. Yansız bölgeye birazcık daha yaklaşan AXS, iyi bir konumda görünmüyor.

Axie Infinity MVRV oranı | Kaynak: Santiment – ​​AMBCrypto

Tesadüfen yatırımcıların AXS için haiz oldukları HODLing hissiyatları da yatırımcılar satmak için acil ettikçe azaldı. AMBCrypto tarafınca meydana getirilen önceki bir analizde bahsedilmiş olduğu benzer biçimde, hack, tamamen panikten 21.78 milyar gün tüketen uzun vadeli sahipleri (LTH’ler) tetikledi.

Sadece gene de, AXS’nin şu anda bir giriş için pozitif işaretler göstermesinden bu yana, şu an herhangi bir süre kadar iyi bir süre olabileceği gerçeğini değiştirmiyor.

52.29 dolardan işlem gören AXS şimdiden neredeyse %27 yitirdi. Sadece, bu naturel bir gelişme değil, bir tek ürkü kaynaklı düşüş olduğundan, kırmızı mumlar azalacak ve fiyatlar yakında toparlanacak.

Axie Infinity fiyat hareketi | Kaynak: TradingView – AMBCrypto

Bunun sebebi, AXS’nin şu anda oldukça düşük değerde olması, Aralık ayından bu yana kademeli olarak düşüş gösteren NVT sirkülasyonu, altcoini düşük kıymetli bölgeye yerleştirdi. Bu kalıbı kırmak, AXS’i yakında bir yükselişe hazırlayabilir.

Axie Infinity NVT oranı | Kaynak: Santiment – ​​AMBCrypto

Ek olarak, Göreceli Güç Endeksi, düşüşe karşı yansız bir bölgede oldukça aşağıda olduğundan, bir rallinin gerçekleşmesi için daha uzun bir süre çerçevesi açar ve AXS’in piyasayı aşırı ısıtmadan ilkin son zamanlardaki tüm kayıplarını geri almasına destek verir.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası