Elliptic, ChatGPT’yi entegre ediyor

Kripto para risk yönetimi şirketi eliptikkriptografik tehditleri tespit etme verimliliğini artırmak için Sohbet GPT’sientegre etti. Bu, diğer kripto firmalarının ChatGPT uygulamasında karışık sonuçlar bildirdiği bir zamanda geldi.

Elliptic, kripto kullanıcılarına işlemler, cüzdanlar ve borsalarla ilgili risk değerlendirmeleri sağlar. Bunlar, onlarca yıllık veri içeren tescilli bir veri kümesi kullanan bir insan araştırmacı ekibi tarafından yapılmıştır.

Elliptic, 1 Haziran tarihli bir açıklamaya göre, yeni riskleri belirlemenin doğruluğunu ve hızını artırmak için ChatGPT’yi zincir dışı istihbarat ve araştırma operasyonlarına dahil etti.

ChatGPT’nin araştırmacıların ve araştırmacıların yeni risk faktörlerini her zamankinden daha yüksek hacimlerde ve daha hızlı ele almalarını sağlayacağı kaydedildi.

Eliptik CTO’su gövde jacksonuygulamanın insan araştırmacıların farkında olmayabilecekleri riskleri tespit etme potansiyeline sahip olduğunu öne sürerek şunları söyledi:

Müşterilerimiz maruz kaldıkları riskleri tam olarak öğrenmek için bize gelirler. ChatGPT entegrasyonu, istihbaratımızı ölçeklendirmemize olanak tanıyarak müşterilerimize başka hiçbir yerde elde edemeyecekleri risk içgörüsü sağlar.

ChatGPT ve diğer şirketler

Birkaç şifreleme şirketi yakın zamanda ChatGPT’yi operasyonlarına dahil etti ve karışık sonuçlar aldı.

Kripto para birimi değişimi kripto comChatGPT destekli bir yapay zeka kullanıcı asistanı olan Amy’yi 3 Mayıs’ta kullanıcıların gerçek zamanlı jeton fiyatları, projeler ve geçmiş olaylar dahil olmak üzere sektör hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olmak için başlattı.

Bir Cryptocom sözcüsü, Cointelegraph’a yapay zekanın kripto para birimi endüstrisinde önemli etkilere sahip olma potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Sözcü, ilk birkaç gün içinde gelecekteki güncellemelere entegre edilecek çok sayıda geri bildirim beklediğini söyledi.

Bununla birlikte, kripto para birimi türevlerinin değişimi küçük parçalar ChatGPT’nin Bitget CEO’su Gracy Chen’e verdiği yanıtların doğruluğunda çatlaklar bulundu 1 Haziran’da Cointelegraph’a verdiği demeçte, Bitget’in başlangıçta ChatGPT’nin rutin müşteri sorgularını işlemesinden etkilendiğini, ancak bunların daha karmaşık sorgular sağlarken bulunan hatalar olduğunu söyledi. chen dedi ki:

Kapsamlı veriler konusunda eğitilmiş olmasına rağmen, ChatGPT bazen yanıltıcı, çarpıtılmış veya eksik bilgiler sağlar, yakın zamanda yapılan bir dahili test bize bunu hatırlattı.

Bu gelişmeler 26 Nisan’da Solana Labs tarafından duyurulmuştu. Sol sol) Kullanıcılarının yakında ChatGPT aracılığıyla doğrudan Solana ağıyla etkileşime geçebileceklerini duyurmanın ardından gelir. ChatGPT için oluşturulmuş açık kaynaklı bir eklenti aracılığıyla, kullanıcılar cüzdan bakiyelerini kontrol edebilecek, jeton aktarabilecek ve NFT satın alabilecek. Solana Labs, bu özelliğin ne zaman halka sunulacağını henüz açıklamadı.

Cointelegraph, Elliptic’in yorumuna ulaştı ancak gönderene kadar yanıt alamadı.

İlginizi çekebilir: Yapay zeka projeleri yatırımcıların ilgi odağı haline geliyor

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası