En İyi Kripto Analisti, ‘Vaporware’ Ethereum Rakiplerinin Sıfıra Gideceğini Uyardı, Yatırımcıların ETH’nin Fiyat Yörüngesini Küçümsediğini Söyledi

0


Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, yatırımcılara ‘buğu yazılım’ Ethereum (ETH) meydan okuyucularının bir yıl içinde sıfıra düşebileceğine dair bir uyarı veriyor.

Takma adlı kripto tüccarı Altcoin Psycho anlatır 428.000 Twitter takip edeni, yatırımcıların en iyi akıllı sözleşme platformunun doğru piyasa koşullarında yükselme kabiliyetini yanlış değerlendirdiğini söylüyor.

“İnsanlar, ETH’nin doğru makro koşullarda dikey gitme kabiliyetini ciddi şekilde küçümsüyor.”

Stratejist, piyasa değerinin vaporware katman 1 rakiplerine gore ikinci en büyük kripto varlığının yada duyurulan sadece hemen hemen tam olarak geliştirilip piyasaya sürülmemiş olan rakiplerin en fazla bir yıl içinde ortadan kalkacağını belirtiyor.

Altcoin Psycho, 1. katman rakipleri gittikten sonrasında, ETH’nin fazlaca daha azca güç tüketen bir doğrulama sistemine geçişi ufukta olduğundan tekrardan hype yapmaya başlaması icap ettiğini söylüyor.

“En fazla, vaporware kopyala-yapıştır katman-1’lerin sıfıra gitmesine bir yıl kaldı diyebilirim. Onlar öldükçe, bence hala fiyatlandırılmayan birleşme hype için odak tam zamanında ETH’ye kayacak.

Ek olarak kıymeti ne olursa olsun, Solana’yı düşünmüyorum. [Avalanche] yada Cosmos’un vaporware olması… Geleceğin fazlaca zincirli olduğuna inanıyorum…

Bence bu yıl kullanımdan kaldırılacak fazlaca fazla çöp var ve bu paranın bir çok ETH’ye geri akacak.”

Yakın tarihindeki bir video güncellemesinde analist, Ethereum’un bir iş kanıtı konsensüs mekanizmasından bir hisse kanıtı sistemine kısa sürede birleşmesinin yalnızca ETH’nin yükselmesine destek olan bir katalizör olamayacağını, bununla birlikte yardım eli uzatan bir katalizör olabileceğini söylüyor. önde gelen altcoinin üstüne inşa edilmiş katman-2’lere.

“ETH mevzusunda iyimsersek, bu bilgilerle ne yapabiliriz?

ETH iyi giderse, ETH’nin üstündeki katman-2’lerin de muhtemelen hakikaten iyi netice vereceğini bildiğiniz gibi.”

Ethereum yazı yazarken, yedi günün en yüksek seviyesi olan 3.559 $’dan %8.5 düşüşle 3.261 $’dan el değiştiriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=hsPSC-GgRRs

İ

Fiyat İşlemini Denetim Et


Bizi takip edin heyecanFeysbuk ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Denetim Edin

Mesuliyet Reddi: The Daily Hodl’da anlatılan görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi yada dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan ilkin lüzumlu özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ilişik bulunduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin yada dijital varlığın satın alınmasını yada satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı müessese pazarlamasına katıldığını lütfen ihmal etmeyin.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/mim.girl/monkographic

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası